• 98/06/25 - 14:37
  • 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی تهران

جلسه هم‌اندیشی مدیر امور مالی دانشگاه با روسای حسابداری واحدهای تابعه برگزار شد

آزاده چترروز، مدیر امور مالی دانشگاه از کاهش تولید ضمائم اسناد مالی، چاپ کاغذ و پرینت‌های متعدد و الکترونیک کردن امضای چک و اسناد مالی، خبر داد.

آزاده چترروز، مدیر امور مالی دانشگاه از کاهش تولید ضمائم اسناد مالی، چاپ کاغذ و پرینت‌های متعدد و الکترونیک کردن امضای چک و اسناد مالی، خبر داد.

جلسه‌ای باهدف چگونگی و نحوه انجام کاهش حجم مستندات اسناد مالی در راستای صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و کاهش هزینه‌ها، روز یکشنبه 24 شهریورماه 98، در سالن اجلاس حکیم ستاد مرکزی دانشگاه، برگزار شد.
در این جلسه مدیر امور مالی دانشگاه، در خصوص حجم زیاد ضمائم اسناد، مدارک و اطلاعات موجود و اشغال بیش‌ازحد فضا توسط این مستندات و نیز نبود دسترسی سریع، آسان، دقیق و به‌موقع به اطلاعات مالی، به نکاتی اشاره کرد.
آزاده چترروز این اقدام را موجب کاهش هزینه‌ها، کاهش فضای فیزیکی نگهداری اسناد مالی و سرعت بخشیدن به امور جاری، بازیابی اطلاعات و دسترسی سریع و آسان به اسناد و مدارک مالی دانست.
در ادامه جلسه چترروز از کاهش تولید ضمائم اسناد مالی، چاپ کاغذ، الکترونیک و دیجیتالی کردن امضای چک و اسناد مالی خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشگاه پیشرو و برتر درزمینهٔ اسکن و میکروفیلم اسناد مالی است و وضعیت بسیار مطلوبی در بین دانشگاه‌های کشور دارد.
در پایان جلسه، کارگروه‌هایی به تفکیک بیمارستان‌ها، دانشکده‌ها، شبکه‌ها، معاونت‌ها و مراکز تحقیقاتی در سطح روسای مالی دانشگاه تشکیل شد که به بررسی اسناد و ضمائم اسناد بپردازند و فرآیندهای اصلاحی پیشنهادی خود را تا جلسه بعدی ارائه دهند.
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,تهران
  • کد خبر : 195051
کلمات کلیدی