• 98/07/14 - 12:22
  • 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
وبدا-زنجان

درجلسه هیات امناء دانشگاه علوم پزشکی زنجان عنوان شد؛ هیات امناء بالاترین رکن دانشگاههای علوم پزشکی است

اسلاید شو جلسه هیات امناء دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حضور نماینده وزیر و رئیس هیأت امنای و اعضای هیات امنای دانشگاه، صبح روز یکشنبه 14مهرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سالن اجلاس روزبه تشکیل شد.

اسلاید شو
جلسه هیات امناء دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حضور نماینده وزیر و رئیس هیأت امنای و اعضای هیات امنای دانشگاه، صبح روز یکشنبه 14مهرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سالن اجلاس روزبه تشکیل شد.

به گزارش وب دا –زنجان؛ دکترمحمدمهدی ناصحی نماینده وزیر و رئیس هیأت امنای دانشگاه رسالت هیأت امناء را به عنوان ارکان اصلی دانشگاهها که نقش مهمی در سیاستگذاری، قانون گذاری و ارزشیابی و پایش دارندمورد تاکید قرارداد و گفت: هیات امناء بعد از انقلاب در سال 1370 عملا در دانشگاههای علوم پزشکی شروع شدو در حال حاضر 58 هیات امنا داریم که وظایف مهمی دارند به جهت ارزیابی و بازبینی عملکرد دانشگاهها  تا فواید و نقطه اثرات آن شناخته شود.
وی  فلسفه وجودی هیات امنا را برداشته شدن بروکراسی ها و قوانین دست و پاگیر آموزش عالی دانست تا ارتقا شاخصها در دانشگاههای صورت گیرد.
دکترناصحی استقلال بیشتر دانشگاه، تمرکز زدائی و تسهیل در تصمیم گیری مهمتر از آن  تصمیم گیری کلان بر پایه رای و مشارکت اعضا را از اهداف دیگر هیات امنا نام برد.
مهندس فرزان رئیس مرکز دبیر خانه هیات امناء نیز توضیحاتی در حد وظایف و اختیارات هیات امنای به معاونین دانشگاه ارائه داد.
پس از توضیحات معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه  بودجه تفصیلی 1398 به تایید هیات امنا رسید.


  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,زنجان
  • کد خبر : 195718
کلمات کلیدی