• 99/02/24 - 20:18
  • 3515
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تقدیر وزیر بهداشت از پرستاری که مراسم ازدواجش را به تعویق انداخت ...

وزیر بهداشت به مناسبت روز جهانی پرستار، از پرستاری که پروانه سان، تن بر آتش بلا زد و در خط مقدم مراقبت از بیماران کرونایی، مراسم ازدواج خود را به تعویق انداخت، تقدیر کرد.

 دکتر مریم حضرتی,
 
به گزارش وبدا، دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت به نمایندگی از دکتر نمکی از "نسیم شوستری" پرستار بخش کرونای بیمارستان فیروزآبادی که از ابتدای شیوع ویروس کرونا، شبانه روزی در حال خدمت رسانی به بیماران بود و قرار بود در اسفند ۱۳۹۸  ازدواج کند، اما به خاطر گسترش بیماری کرونا و حضور دائمش در بیمارستان، مراسم ازدواجش را به تعویق انداخت، تقدیر کرد.
 
دکتر حضرتی ضمن آرزوی خوشبختی برای این زوج جوان هدیه وزیر بهداشت را تقدیم وی کرد.
 
متن پیام وزیر بهداشت به این پرستار به شرح زیر است:
 
پرستار عزیز
سرکار خانم نسیم شوستری
 
با خبر شدیم که پس از مدتها صبوری و پروانه سان، تن بر آتش بلازدن و مراقبت از بیماران کرونایی، توانستید مراسم عقد و پیمان آسمانیتان را برگزار کنید. ضمن تبریک و آرزوی زندگی سرشار از مهر و عشق و تندرستی برای سرکارعالی وهمسر گرانقدرتان از فداکاریهای فراموش ناشدنی این ایامتان سپاسگزارم.
 
ملت ایران هرگز فراموش نخواهد کرد که زنان و مردان ایثارگری در روزهای سخت و پر بلا چگونه دل بر آتش زدند و جسم و جان و تمناهایشان را به قربانگاه عشق خدمت به نیازمندان بردند. 
برای همه شهدای مدافع سلامت در این شب های با عظمت قدر آرزوی هم نشینی با امیرمومنان علی (ع) و برای بیماران شفای عاجل و برای ختدمتگزاران مدافع سلامت کامیابی و ایام خوش ارزومندم.
 
دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 208127
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *