• 99/02/24 - 13:25
  • 499
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت خبر داد:

بهره‌مندی بیماران کرونایی بیمارستان امام‌رضا(ع) از درمان تلفیقی طب ایرانی و طب رایج

معاون توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت از اجرای طرح درمان تلفیقی طب ایرانی و طب رایج در بیمارستان امام‌رضا(ع) دانشگاه علوم پزشکی ارتش و درخواست مشاوره طب ایرانی و ویزیت متخصصان این حوزه توسط پزشکان معالج بیماران بستری در این بیمارستان خبر داد.

 دکتر نفیسه حسینی یکتا,

به گزارش وبدا، دکتر «نفیسه حسینی یکتا»، معاون توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت با اعلام این خبر، گفت: برای نخستین‌بار در بیمارستان امام‌رضا(ع) که بیمارستان آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ارتش است، زمینه استفاده از تخصص متخصصان طب ایرانی در کنار متخصصان عفونی برای درمان بیماران کرونایی فراهم شده و مشاوره روزانه از سوی پزشکان مسئول بیماران که اغلب متخصصان عفونی هستند، برای بیماران بستری درخواست می‌شود.

وی با ابراز خرسندی از این اقدام، افزود: حتما به‌زودی شاهد نتایج بسیار خوب این اقدام و بهره‌مندی بیماران از درمان تلفیقی طب ایرانی و طب رایج در این مرکز درمانی خواهیم بود.

معاون توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت با اشاره به وجود بسترهای بسیار در نظام سلامت که می‌توانند در این زمینه مورد استفاده قرار گیرند، گفت: امیدواریم به‌زودی شاهد فعال شدن این پتانسیل در دیگر مراکز درمانی و توسعه بهره‌گیری از این روند درمان تلفیقی در تمامی بسترهای موجود نظام سلامت باشیم تا مردم بتوانند از خدمات علمی هر دو حوزه بهره‌مند شوند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 208100
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *