• 99/09/04 - 20:47
  • 287
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آغاز بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور در بابل به صورت مجازی، از فرد

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل از آغاز بکار «بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور» بصورت مجازی از ۵ آذر در بابل خبر داد.

کنگره
به گزارش وبدا، دکتر رضا قدیمی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل، گفت: «بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی کشور» با هدف ارائه آخرین یافته های علمی و عملی مرتبط با محورهای کنگره، با توجه به شرایط کرونا، بصورت مجازی در تاریخ ۵ تا ۷ آذر ۱۳۹۹ با مشارکت دانشگاههای علوم پزشکی کشور به میزبانی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار می‌ شود.
 
وی با بیان این نکته که این همایش در ۶ پانل علوم بالینی، پایه، دارویی، بهداشت و دندانپزشکی و محورهای ویژه «سلامت سالمندی» و «تازه های کووید ۱۹» برگزار می شود، بیان کرد: از ماههای گذشته 682 مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شد که از بین آنها حدود 30 مقاله بصورت سخنرانی و 80 مقاله بصورت پوستر انتخاب نهایی و اجرا خواهد شد.
 
دکتر قدیمی ادامه داد: از نکات برجسته داوری مقالات این دوره از همایش، رعایت اصول اخلاق در پژوهش، مشارکت موثر ارائه دهنده مقاله در انجام تحقیق (با تاییدیه رسمی معاونت پژوهشی دانشگاه های علوم‌پزشکی) و ... است.
 
گفتنی است، علاقمندان و دانشجویان میتواند اطلاعات دقیق همایش را در لینک زیر مشاهده کنند:
 
لینک شرکت در کنگره: 
  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 218735

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *