• 99/01/18 - 17:05
  • 1080
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس مرکز سنجش پزشکی خبر داد:

امکان ثبت نام در آزمون فلوشیپ پزشکی از اول اردیبهشت

رییس مرکز سنجش پزشکی از ارائه مهلت جدید برای ثبت نام در آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر آبتین حیدرزاده با اعلام این خبر افزود: اول تا سوم اردیبهشت ماه ۹۹ فرصت ثبت نام آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۳۹۹ فراهم می شود.
 
وی افزود: تاکنون یک هزار و ۲۵۰ نفر در این دوره از آزمون ثبت نام کرده اند که این تعداد برای قبولی در ۱۵ دانشگاه و ۷۷ رشته تکمیلی تخصصی رقابت می کنند.
 
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: مرحله کتبی آزمون پذیرش در دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال ۱۳۹۹ طبق مصوبات شـورای آموزش پزشکی و تخصصی به صورت متمرکز و الکترونیک توسط دانشگاه های مجری برنامه آموزشی در ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۹ برگزار می شود.
 
وی افزود: مرحله شفاهی (به صورت منفـرد یـا ترکیبـی از روش هـای PMP  و OSCE و مصـاحبه ساختارمند یا سایر روش های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته خود) در روزهای ۲ تا ۴ تیرماه ۹۹ در یکی از دانشگاه های سطح تهران برگزار خواهد شد..
 
دکتر حیدرزاده تصریح کرد: البته تاریخ برگزاری آزمون کتبی و شفاهی طبق برنامه زمانبندی قبلی قطعی نبوده و چنانچه دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی تغییری در آن بدهد در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 205864
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *