• 99/05/19 - 11:10
  • 276
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

انتشار خبرنامه علمی مؤسسه عالی توسعه و تربیت مدیران نظام سلامت ایران (معتمد)

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در ایران و لغو تمامی تجمعات و برنامه های آموزشی موسسه معتمد انتشار خبرنامه علمی با محتوای مطالب مدیریتی به روز در حیطه مدیریت بحران کووید 19 و شایستگی های مدیران سلامت در راستای ارتقا دانش و نگرش مدیران سلامت و بهبود مهارت های مدیریتی را در دستور کار قرار داد. این خبرنامه هر دو هفته یکبار از طریق سایت موسسه معتمد به نشانی www.hmdi.ir منتشر می شود.


به گزارش وبدا، شماره های ابتدایی از خبرنامه اختصاصا به بحران کووید 19 اختصاص پیدا کرد، از آن پس با هدف ارائه دانش مدیریتی به مخاطبین موسسه معتمد، خبرنامه با موضوعات مدیریتی در حوزه سلامت و با تاکید بر چارچوب شایستگی های جهانی مدیریت سلامت به کار خود ادامه داد.

این خبر نامه با  ساختار کلی شایستگی های مدیریت و رهبری، معرفی ابزارهای مدیریتی، خلاصه تجربیات مدیریتی، برنامه ها و سیاست های سازمان های مرجع بین المللی و توصیه های مدیریتی منتشر می شود.
عناوین مهم خبرنامه های چاپ شده شامل رهبری در بحران کووید-19، ویژه نامه هفته سلامت، مدیریت استراتژیک در سازمان های بهداشتی درمانی و مهارت تصمیم گیری در مدیریت سلامت بود. با توجه به پیش بینی های بعمل آمده شماره های آتی خبرنامه با موضوعات مدیریت مشارکتی در بیمارستان و تعهد سازمانی و مدیریت بر مبنای هدف؛ پاسخگویی فردی و سازمانی در نظام سلامت، رهبری تغییر منتشر خواهد شد.
گفتنی است، مؤسسه عالی توسعه و تربیت مدیران نظام سلامت ایران به استناد (دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای)، به منظور حرفه ای گرایی و توسعه و بهبود شایستگی ها و مهارت های مدیریتی از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 212833
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *