• 99/06/26 - 19:30
  • 482
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون وزیر بهداشت از پروژه های حوزه سلامت دزفول

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت که به همراه مدیران ارشد این معاونت به دزفول سفر کرده است، از چندین پروژه عمرانی حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی دزفول بازدید کرد.

 
به گزارش وبدا، بیمارستان یا زهرا(س) دزفول با ظرفیت ۴۰۰ تخت بیمارستانی در زمینی با زیربنای ۴۵ هزار متر مربع با مشارکت بنیاد علوی، بنیاد برکت و وزارت بهداشت در حال ساخت است که در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز، فاز اول این بیمارستان با ظرفیت ۲۷۰ تخت تا شهریور سال آینده آماده بهره برداری خواهد شد.
 
بلوک زایمانی بیمارستان گنجویان دزفول با ظرفیت ۱۱۰ تخت و در زمینی با زیربنای ۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصد، در حال ساخت است.
 
بخش اورژانس جدید، سوختگی و بیماریهای خاص بیمارستان گنجویان دزفول نیز در زمینی با زیربنای ۶ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده و در هفته اول مهرماه، بطور رسمی افتتاح می شود.
 
دکتر تقوی نژاد همچنین از مرکز خیریه درمانی امام حسن مجتبی(ع) دزفول نیز بازدید کرد. 
در این مرکز خدمات شیمی درمانی، هماتولوژی، اطفال، بستری بزرگسالان، فوق تخصصی خون، رادیوتراپی، سی تی اسکن، خدمات روانشناسی بالینی و براکی تراپی به بیماران نیازمند ارائه می شود.
 
این موسسه خیریه سال گذشته برای ۹۵۰ بیمار نیازمند پرونده تشکیل داده، ۲۸ هزار و ۹۰۰ ویزیت متخصص و فوق تخصص به بیماران ارائه کرده است. همچنین ۶۶۰ نفر از خدمات پرتودرمانی، ۶ هزار و ۵۵۰ نفر از خدمات شیمی درمانی و دو هزار و ۶۵۰ نفر از سبد ارزاق این موسسه در سال گذشته بهره مند شده و یک هزار و ۲۸۰ جلسه خدمات تخصصی مشاوره و روانشناسی برگزار شده است.
 
گفتنی است در این سفر دکتر ملکی رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری، دکتر نوروزی مدیرکل منابع انسانی، دکتر نوری خواه رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد و مهندس ساکی مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت، دکتر تقوی نژاد را همراهی می کنند./۲۰۶
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 214735
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *