• 99/12/13 - 10:13
  • 373
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون پرستاری وزارت بهداشت از بیمارستان های کوهدشت و چگینی در لرستان

معاون پرستاری وزارت بهداشت در جریان سفر به استان لرستان با حضور در شهرستان های کوهدشت و چگینی از بیمارستان این دو شهر بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر مریم حضرتی که به منظور بررسی نحوه مدیریت بیماری کووید-19 و بررسی وضعیت پرستاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان به این استان سفر کرده است از بیمارستان‌های امام خمینی (ره) کوهدشت و چگنی بازدید کرد.
وی در این بازدید ضمن گفتگو با پرستاران و کادر درمان با اهدای گل از خدمات یکساله وخستگی ناپذیر پرستاران و کادر بهداشت و درمان در طول یکسال گذشته تجلیل کرد.
دکتر حضرتی سپس با حضور در فرمانداری کوهدشت در جلسه ای با حضور حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه، مهندس بیرانوند فرماندار، دکتر آزادبخت معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر سوری رییس شبکه بهداشت و درمان، دکتر کوهی رییس بیمارستان و جمعی از مدیران شبکه بهداشت و درمان درباره مشکلات و کمبودهای کادر بهداشت و درمان به بحث و گفتگو پرداخت.
در این مراسم سیاوش حاتمی مترون بیمارستان کوهدشت و پویان فلاحی رییس نظام پرستاری این شهرستان در سخنانی مشکلات و کمبودهای موجود پرستاری را بیان کردند.
دکتر حضرتی در ادامه سفر خود به استان لرستان از بیمارستانهای خرم آباد، مرکز خدمات جامع سلامت این شهر بازدید و جلساتی را با شورای هماهنگی پرستاری و هیات رییسه دانشگاه خواهد داشت.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 224191

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *