• 99/04/25 - 13:46
  • 981
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون پرستاری وزارت بهداشت از بیمارستان 610 تختخوابی امام رضا(ع) مشهد

معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان 610 تختخوابی امام رضا(ع) از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مرکز، در جریان روند خدمات رسانی به بیماران بستری مبتلا به کووید-19 قرار گرفت.


به گزارش وبدا، دکتر مریم حضرتی در حاشیه بازدید از بخش های کرونایی بیمارستان امام رضا(ع)، روند خدمات رسانی به بیماران بستری مبتلا به کووید-19 را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه مراقبت های پرستاری ارائه شده در این مرکز بر اساس استانداردها در حال انجام است اما برای کنترل چرخه بیماری باید مردم با خادمان سلامت همراهی داشته باشند.

رییس بیمارستان امام رضا(ع) نیز در حاشیه این بازدید با بیان اینکه در 20 روز اخیر تعداد بیماران بستری و سرپایی مراجعه کننده به این مرکز روند افزایشی داشته است، خاطر نشان کرد: دانشگاه  علوم پزشکی مشهد بهترین امکانات و مرکز درمانی را برای خدمات رسانی به بیماران کووید-19 بسیج کرده است اما به طور حتم ظرفیت ها محدود است و در صورت عدم همکاری مردم، شرایط سخت می شود.
دکتر علی خورسندگفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از ماسک، اجتناب از حضور در مجالس و اماکن عمومی و خود مراقبتی از مهمترین راهکارهای پیشگیری از کرونا محسوب می شود.
در ادامه این بازدید رییس بیمارستان امام رضا (ع) و مدیران این مرکز در نشستی با معاون پرستاری وزارت بهداشت گزارشی از اقدامات انجام شده و وضعیت فعلی این مرکز درمانی ارائه دادند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 210754

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *