• 99/11/01 - 17:22
  • 276
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در سفر مدیرکل دفتر طب ایرانی و‌ مکمل وزارت بهداشت به استان قم، انجام شد؛

بررسی فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی توسعه طب ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی قم

در سفر مدیرکل دفتر طب ایرانی و‌ مکمل به قم با حضور رییس و هیات‌رییسه دانشگاه علوم‌پزشکی قم، فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی توسعه طب ایرانی در این دانشگاه، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش وبدا، در سفر دکتر «نفیسه حسینی یکتا»، مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل به استان قم و بازدید از دانشکده طب ایرانی این استان، فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی توسعه طب ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی قم، در نشستی با حضور ربیس این دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
دکتر «محمدرضا قدیر»، ربیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اقبال بالای مردم برای دریافت خدمات طب ایرانی در سلامتکده دانشگاهی شهر قم، بر عزم جدی این دانشگاه برای تقویت بنیه علمی دانشکده طب ایرانی با پذیرش دانشجو در رشته‌هایی مانند داروسازی سنتی، تاکید کرد.
 
گفتنی است، در این سفر که همزمان با دیدار دکتر «فرید نجفی»، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اعضای هیات‌علمی دانشکده طب ایرانی قم انجام شد، دکتر نجفی از آمادگی این معاونت برای حمایت ویژه از طرح‌های تحقیقاتی حوزه طب ایرانی خبر داد و با تاکید بر لزوم تاسیس مرکز رشد طب و داروسازی سنتی در این دانشگاه، گفت: راه‌اندازی مرکز کارآزمایی بالینی گروه توسعه فناوری با طرح‌های طب ایرانی و ایجاد بخش داروهای سنتی در مرکز رشد، از جمله اهداف پیش‌رو است.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 221996

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *