• 98/07/23 - 19:38
  • 29
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاري پنجمين فن بازار ملّي سلامت در چابهار

دكتر محمد مهران اميني فرد رئيس دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر ضمن اشاره به روز فناوري سلامت در دانشگاه ها اعلام كردند: پنجمين فن بازار ملي سلامت در منطقه آزاد شهرستان چابهار با حضور و ميزباني دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر، دانشگاه علوم پزشكي زاهدان و دانشگاه علوم پزشكي تهران برگزار مي گردد.

دكتر محمد مهران اميني فرد رئيس دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر ضمن اشاره به روز فناوري سلامت در دانشگاه ها اعلام كردند: پنجمين فن بازار ملي سلامت در منطقه آزاد شهرستان چابهار با حضور و ميزباني دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر، دانشگاه علوم پزشكي زاهدان و دانشگاه علوم پزشكي تهران برگزار مي گردد. 

 

وي افزود: پژوهش يكي از اساسي ترين نيازها در منطقه است كه اين امر مي تواند جايگاه و رتبه ايرانشهر را ارتقاء دهد و بايد جايگاه فناوري در عرصه سلامت را افزايش دهيم و حمايت ها نيز در اين راستا بيشتر شود.
 دكتر اميني فرد با اشاره به توانمندي هاي علمي دانشگاه هاي علوم پزشكي مستقر در سيستان و بلوچستان از همكاري اين دانشگاه ها در برگزاري اين رويداد مهم استاني، منطقه اي و كشوري استقبال كرد و با توجه به ظرفيت‌هاي موجود در منطقه و قابليت استفاده از فرصت مجاورت با كشورهاي حوزه خليج فارس و شبه قاره هند از همه سرمايه گزاران و توليد كنندگان نيز دعوت مي گردد تا با حضور در اين رويداد علمي و كاربردي با ايده هاي نو و اختراعات جديد محققان و پژوهشگران دانشگاهي آشنا شوند. بسياري از ايده هاي كاربردي در همين همايش و فن بازارملي سلامت، با جلب سرمايه گزار به مرحله اجرا خواهد رسيد و اين مهمترين مزاياي برگزاري آن است.

 

پنجمين فن بازار ملّي سلامت از 16 تا 17 آبان ماه امسال به ميزباني دانشگاه علوم پزشكي زاهدان، علوم پزشكي ايرانشهر و علوم پزشكي تهران در منطقه آزاد تجاري صنعتي چابهار برگزار خواهد شد و تمامي صاحبان ايده، فن آوران، سرمايه گذاران، صنعتگران و مخترعان مي توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه "پنجمين فن بازار ملّي سلامت" از نحوه شركت در اين فن بازار كسب اطلاع كنند.
  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,ایرانشهر
  • کد خبر : 196271