• 98/09/24 - 11:00
  • 388
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت انجام می شود؛

برگزاری دومین رویداد ملی " ایده‌بازار فرآورده‌های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی"

دومین رویداد ملی " ایده‌بازار فرآورده‌های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی" برگزار می‌شود.
به گزارش وبدا، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای اجرایی‌سازی اولویت‌های فناوری حوزه سلامت در حوزه آرایشی و بهداشتی، اقدام به برگزاری "دومین رویداد ملی ایده‌بازار فرآورده‌های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی" در اسفند ماه سال جاری کرده است.
براساس این گزارش، این رویداد با شعار "فناوری سلامت، اقتصاد دانش‌بنیان" و با همکاری دفتر برنامه‌ریزی امورفناوری وزارت علوم، تحقیقات و فاوری، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و بخش خصوصی برگزار می‌شود.
برپایه این گزارش، کلیه حوزه‌های حمایتی و محورهای دریافت طرح و ایده در این رویداد در راستای سیاست‌ها و اولویت‌های کمیته آرایشی و بهداشتی دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شده‌اند.
لازم به ذکر است، ایده‌بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان کارگزار رسمی انتقال فناوری دفتر معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی عهده‌دار اجرای این رویداد است.
محورهای دریافت طرح و ایده در این رویداد عبارتند از:
 
1-    مواد لولیه
2-    فرمولاسیون
3-    تکنولوژی
4-    ماشین آلات(ساخت، کنترل، بسته بندی)
5-    بسته بندی
6-    لجستیک
7-    بازاریابی
8-    فناوری دیجیتال
9-    خدمات
 
گفتنی است ایده‌پردازان و فناوران می‌توانند با مراجعه به تارنمای رویداد به نشانی http://cosmetic.ideasbazaar.ir، حداکثر تا پایان دی‌ماه 1398 نسبت به ارسال طرح‌های خود اقدام نمایند./217/205

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 197918
کلمات کلیدی