• 99/12/04 - 10:04
  • 138
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان؛ انتخاب اول بیماران چشمی سیستان و بلوچستان جهت پیگیری امور درمان

رییس بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان گفت: این بیمارستان به سبب بهره مندی از بهترین متخصصان و پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات دنیا، انتخاب اول بیماران چشمی استان است.

بیمارستان زاهدان
به گزارش وبدا، دکتر علیرضا مالکی رییس بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان گفت: از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه 103 هزار و 725 نفر  به این بیمارستان، به عنوان یکی از بهترین بیمارستان های چشم پزشکی کشور، مراجعه و در بخش های مختلف خدمات درمانی مورد نیاز را دریافت کردند.
 
وی افزود: به جرات می توان گفت بیش از 90 درصد بیماران چشمی نیازمند درمان تخصصی در استان، به این بیمارستان مراجعه کرده و تحت درمان با آخرین متد های درمانی دنیا قرار می گیرند.
 
وی با اشاره به اینکه اولین های رشته های مختلف چشم پزشکی کشور در این بیمارستان همچنان مشغول خدمت به بیماران هستند تصریح کرد: علاوه بر هم استانی ها، امسال نیز مانند سال های گذشته بیمارانی از سایر استان های کشور و نیز کشورهای افغانستان، پاکستان، تاجیکستان، امارات و عمان در بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان پذیرش و درمان شدند.
 
رییس بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان با بیان اینکه متخصصان خبره این بیمارستان، در زمینه ابداع شیوه های جدید و موثر در انجام اعمال جراحی چشمی، در کشور صاحب نام و آوازه هستند افزود:  شیوه های خاص و جدیدی در درمان گلوکوم، شبکیه و عملهای پیوند قرنیه،  اکولوپلاستیک، اکزایمر لیزر(برداشتن عینک)، انواع اعمال جراحی عیوب انکساری، گذاردن لنز روی عدسی طبیعی بیماردر این بیمارستان صورت میگیرد.
 
دکتر مالکی اضافه کرد: همچنین در این بیمارستان، خدماتی از جمله  اکوگرافی، سونوگرافی چشم، تعیین فشار چشم، ارب اسکن، IOP، OCT(ماکولا، عصب، آنتریور) ، EAG، ERG ،  تعیین میدان بینایی، به بیماران ارائه می شود.
 
وی گفت: علاوه بر بیماران چشمی، بیماران نیازمند درمان گوش و حلق و بینی نیز به این بیمارستان مراجعه می کنند چرا که از یکسال قبل بخش ENT  به این بیمارستان منتقل شده است.
 
گفتنی است: بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان یکی از بیمارستان های مجهز کشور است که از سال 1367 راه اندازی شده است.
  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 223607
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *