• 99/03/13 - 10:24
  • 231
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تاکنون ۴۷۰ دانشجوی علوم پزشکی در نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی ثبت نام کردند

تاکنون ۴۷۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش وبدا، از تعداد ۴۷۰ نفر ثبت نام کننده، تاکنون ۱۵۰ نفر در رشته آمادگی جسمانی، ۱۴۰ نفر در رشته دارت، ۱۲۰ نفر در رشته طناب زنی و ۶۰ نفر در رشته روبیک اعلام آمادگی و ثبت نام کرده‌اند که پیش بینی می‌شود، بر میزان شرکت کنندگان طی روزهای آتی افزوده شود.

اولویت برای حضور در این جشنواره مجازی، با دانشجویانی است که در پنجمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت ثبت نام کرده‌اند. البته دانشجویانی که بر اساس علاقه و مهارت، تمایل دارند در این جشنواره حضور یابند می‌توانند آمادگی خود را برای حضور در این رویداد ورزشی اعلام کنند.

این جشنواره در چهار رشته دارت، روبیک، آمادگی جسمانی و طناب زنی برگزار خواهد شد که دو رشته دارت و روبیک به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و داوری‌ها نیز به صورت همزمان و آنلاین انجام خواهد شد. همچنین دو رشته آمادگی جسمانی و طناب زنی به صورت غیرآنلاین برگزار خواهد شد با این توضیح که دانشجو بر اساس آیین‌نامه و مقررات رشته مورد نظر، فیلم انجام حرکت ورزشی خود را در تایم مورد نظر گرفته و برای دکتر منتظری مسئول اجرایی برگزاری جشنواره جهت سیر مراحل داوری ارسال خواهد شد تا بر اساس آن امتیازی دهی شود و نفرات برتر مشخص شوند.

نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان علوم پزشکی در دو بخش دختران و پسران در بازه زمانی ۱۷ تا ۲۲ خرداد برگزار می‌شود./۲۲۴/۲۰۵

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 208929

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *