• 99/06/31 - 13:43
  • 588
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
دبیر اجرایی جشنواره کانون‌های برتر دانشجویی هلال احمر وزارت بهداشت عنوان کرد:

تمدید مهلت ارسال مستندات"جشنواره کانون‌های برتر دانشجویی" تا دهم مهرماه

دبیر اجرایی جشنواره انتخاب کانونهای برتر دانشجویی هلال احمر وزارت بهداشت از تمدید این جشنواره تا دهم مهرماه خبر داد.

ب

به گزارش وبدا، محسن پیغمبری دبیر اجرایی جشنواره انتخاب کانون های برتر دانشجویی هلال احمر وزارت بهداشت اظهار کرد: با توجه به استقبال کانون‌های دانشجویی در روز های آخر مهلت ارسال مستندات و درخواست تعدادی از دبیران مبنی بر همزمانی روزهای آخر مهلت ارسال با امتحانات دوره های کارآموزی برخی دانشگاه ها مهلت ارسال مستندات فعالیت های کانون های هلال احمر تا ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

وی افزود: این جشنواره به همت اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت و با همکاری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با هدف ارزش گذاری زحمات دبیران برجسته کانون های دانشجویی هلال احمر وزارت بهداشت و تلاش برای معرفی دبیران و کانون های کوشا و فعال در سطح ملی برگزار می گردد. امید است با معرفی این نخبگان فعالیت های فرهنگی و داوطلبانه امکان حمایت از این عزیزان برای اجرای طرح‌های ملی و بین‌المللی  فراهم شود.

دبیر اجرایی جشنواره کانون های برتر دانشجویی هلال احمر گفت: این جشنواره در دو مرحله برگزار  خواهد شد و در هر مرحله تعدادی از داوران به غربالگری کانون‌های شرکت کننده در این جشنواره می‌پردازند و در پایان هر مرحله اسامی کانون‌های برگزیده اعلام خواهد شد.

وی با قدردانی از مشارکت دبیران شرکت کننده در این جشنواره ، از همه دبیران کانون‌های دانشجویی هلال احمر وزارت بهداشت دعوت کردبا مطالعه کامل شیوه نامه و اطلاع از معیار های امتیازدهی داوران در این جشنواره شرکت کنند.

مجمع هلال احمر در آذرماه سال گذشته موفق به اخذ مجوز رسمی شد. دریافت این مجوز با همت و تلاش دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و مرحوم حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی معاون وقت فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری صورت گرفت. این مجمع در زمینه «پویش سهم من» برای حمایت از دانشجویان نیازمند و فعالیت در راستای مقابله با ویروس کرونا نقش فعال و پررنگی ایفا کرده است.

اعلام آمادگی کانون‌های هلال احمر علوم پزشکی با توجه به شیوع ویروس کرونا طی نامه‌ای خطاب به دکتر سعید نمکی،  کارگاه توانمندسازی دبیران و نایب دبیران به صورت وبینار، برگزاری مسابقه اینستاگرامی به مناسبت هفته جهانی هلال احمر ویژه دانشجویان سراسر کشور، ایجاد ربات تلگرامی پویش دانشجویی اهدای خون با عنوان «قرار مهربانی»، تقدیر و تشکر از ۱۹ معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی، زمینه‌سازی برای تفاهم‌نامه مشترک بین سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بخشی از فعالیت‌های این کانون در ماه‌های گذشته و همزمان با شیوع کرونا در کشور بوده است.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 214935

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *