• 99/06/31 - 15:07
  • 186
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به همت دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام شد؛

توسعه دانش کادر درمانی کلان منطقه 5 کشور در زمینه روش های اکسیژن رسانی به بیماران کووید19

دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف بهبود فرآیندهای خدمت رسانی به بیماران کووید19، وب کنفرانس آموزش روش های اکسیژن رسانی به این بیماران را با شرکت بیش از 180 نفر از تیم های درمانی کلان منطقه پنج کشور برگزار کرد.

به گزارش وبدا، معاون درمان دانشگاه محور این رویداد علمی مجازی را آموزش روش های مختلف اکسیژن رسانی به بیماران کووید 19 و استفاده از ماسک های NIV در بیماران بستری بخش های عادی و ویژه کووید اعلام کرد و گفت: این وب کنفرانس آموزشی بر اساس بخشنامه وزارت بهداشت و مبنی بر اهمیت استفاده از اقدامات بهبود تهویه تنفسی غیر تهاجمی NIV، با هدف بهبود روند درمان بیماران مبتلا به COVID 19 برگزار شد و به مدت دو ساعت ادامه داشت. 
 
دکتر «علی اکبری» با اشاره به حضور دکتر «گلنار ثابتيان فرد جهرمي» پزشک متخصص بخش مراقبت های ویژه دانشگاه در این وب کنفرانس به عنوان مدرس، ادامه داد: بیش از 180 پزشک متخصص عفونی، داخلی، اورژانس، مراقبت های ویژه و نیز مدیران پرستاری، سوپروایزرها و سرپرستاران مراکز درمانی خصوصی و دولتی کلان منطقه پنج کشوری در این وب کنفرانس علمی حضور داشتند. 
 
معاون درمان دانشگاه نحوه مدیریت استرس کارکنان بالینی در وضعیت های مختلف بحرانی مربوط به کووید19 را دیگر محور این نشست علمی عنوان کرد و افزود: از دیگر بخش های این برنامه، برگزاری پرسش و پاسخ شرکت کنندگان در خصوص مطالب ارائه شده بود.
 
این وب کنفرانس علمی با حضور دکتر «علی اکبری» معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و «لیلا هاشمی زاده» مدیر پرستاری دانشگاه، سی ام شهریور، با شرکت پزشکان متخصص و کادر درمانی کلان منطقه پنج کشور برگزار شد.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس
  • کد خبر : 214945
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *