• 99/04/22 - 09:36
  • 1680
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

توضیحات معاون آموزشی وزارت بهداشت در خصوص برگزاری آزمونها

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی در خصوص برگزاری آزمون های کشوری توضیحاتی را ارائه داد.


به گزارش وبدا، دکتر علی اکبر حقدوست، معاون آموزشی وزارت بهداشت، با بیان این که موضوع کنکور و امتحانات کشوری موضوعی چند وجهی است که باید تمامی زوایای آن به دقت ارزیابی شود و به سادگی نمی توان در این مورد تصمیم گیری کرد، گفت: بحث سلامت داوطلبین و مجریان برگزاری بسیار مهم است و باید حتما به دقت مد نظر باشد. در عین حال آرامش جامعه و توجه به مطالبات عموم مردم نیز در کنار بحثهای تکنیکال اهمیت دارد.

وی گفت: بر اساس بحثهای گسترده و سناریوهای مختلف قابل تصور، لازم است با تفاهم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین سازمان سنجش کشور تصمیم گیری نهایی انجام شود و قطعا به محض نهایی شدن این تصمیمات، اطلاع رسانی خواهد شد تا مردم عزیز و داوطلبان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن در جریان موضوع قرار گیرند.

دکتر حق دوست یادآور شد:  صحبتهایی که تاکنون انجام شده بیشتر بحثهای فنی و تحلیلهای فردی است و جمع بندی نهایی بر اساس پیشنهادات کارشناسی توسط سخنگویان رسمی اعلام خواهدشد.

وی با تاکید بر این که هر گونه تصمیم جدید در رابطه با آزمون ها بعد از تصویب ستاد ملی کرونا اعلام خواهد شد، گفت:  تنها چیزی که در حال حاضر می توان اعلام کرد این است که نقطه نظرات کارشناسی، رصد نظرات داوطلبان، توجه به سلامت مردم و نهایتا بحثهای فنی به صورت مبسوط در حال انجام است و به زودی نظر نهایی اعلام خواهد شد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 210606

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *