• 99/05/11 - 21:29
  • 342
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دکتر جهانپور:

جشنواره «مهر سلامت» موثر در ترویج فرهنگ نیکوکاری سلامت

رییس شورای سیاستگذاری دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» گفت: پرداختن به سلامت به عنوان موضوع راهبردی همه جوامع، مستلزم مشارکت حداکثری مردم خواهد بود، لذا همه اقشار به نوعی در ارتقای شاخص های سلامت، نقش بسزایی خواهند داشت. از این رو، شعار دومین دوره جشنواره «هر ایرانی یک مهرورز سلامت» انتخاب شد.

به گزارش وبدا به نقل از «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دکتر کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و رییس شورای سیاستگذاری دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» با بیان اینکه استقبال کم نظیر جامعه هنرمندان از دوره اول، ما را بر آن داشت تا برگزاری دومین دوره جشنواره را با انگیزه و ثبات قدم بیشتری انجام دهیم، اظهار کرد: امروزه موضوع سلامت یک مقوله اجتماعی محوری و قابل توجه محسوب می شود و با ضرورتی به نام اجتماعی شدن سلامت و مدیریت و رویکرد اجتماعی در حوزه سلامت مواجه ایم.

وی در ادامه افزود: پرداختن به موضوع سلامت به عنوان موضوع راهبردی همه جوامع، مستلزم مشارکت حداکثری مردم خواهد بود، لذا همه اقشار به نوعی در ارتقای شاخص های سلامت، نقش بسزایی خواهند داشت. از این رو، شعار دومین دوره جشنواره «هر ایرانی یک مهرورز سلامت» انتخاب شد.
دکتر جهانپور خاطرنشان کرد: پس از فراخوان دومین دوره جشنواره پیرامون موضوعات تعیین شده از طریق دبیرخانه، استقبال کم نظیر هنرمندان، فیلمسازان، فیلمنامه نویسان نوید هرچه باشکوه تر برگزار شدن این دوره را می دهد.
وی افزود: از اقدامات ویژه فراخوان این دوره جشنواره، دریافت آثار مرتبط با بسیج ملی مقابله با کرونا است که این امر در جهت پاسداشت و قدردانی از جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا و رزمایش کمک و همدلی مومنانه به آسیب دیدگان از کرونا صورت پذیرفته است.
رییس روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت عنوان کرد: یقینا برگزاری این جشنواره ها در ارتقای فرهنگ عمومی نسبت به سلامت و توجه به نقش فرهنگ نیکوکاری و حمایت همه جانبه از مدافعان سلامت نقش بسزایی خواهد داشت.
دومین جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت» ۲۳ تا ۲۶ مهرماه با حمایت خبری «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در اصفهان برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۳۱ مردادماه ۱۳۹۹ برای شرکت به جشنواره ارسال کنند. اطلاعات تکمیلی و فرم ثبت‌نام در وب‌سایت جشنواره www.msff.ir در دسترس است.
آدرس دبیرخانه اصفهان - خیابان نشاط - ابتدای خیابان فرشادی- ساختمان اهل البیت علیهم السلام، تلفن: ۳۲۲۰۷۷۶۴-۰۳۱

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 212420
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *