• 99/09/03 - 10:27
  • 155
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

دریادلان نیروی دریایی ارتش خون اهدا می کنند

همزمان با 7 آذرماه روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سپید جامگان این نیرو با حضور در مراکز اهدای خون 7 استان کشور خون اهدا می کنند.


به گزارش وبدا، پویش «دریادلان خونبخش» که به صورت مشترک توسط روابط عمومی سازمان انتقال خون و نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی طراحی و پایه ریزی شده است به میزبانی از داوطلبین اهدای خون در استان های جنوبی سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خوزستان و استان های شمالی مازندران و گیلان خواهد پرداخت.
 
همچنین فرماندهان و کارکنان ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش در تهران نیز با اعلام آمادگی خود بیماران نیازمند به خون و فراورده های آن را یاری می بخشند.
 
گفتنی است حضرت امام خمینی (ره) به مناسبت رشادت ها و دلاور مردی های نیروی دریایی ارتش در دفاع از جزایر، بنادر، سواحل و دریاهای كشور و به ویژه دفاع از آبادان و خرمشهر و آب های نیلگون خلیج فارس در دوران جنگ تحمیلی و در نطفه خفه كردن نیروی دریایی دشمن بعثی، در ابتدای دوران دفاع مقدس، هفتم آذر را روز نیروی دریایی ارتش نام نهادند تا همه ساله حماسه ی با شكوه دریادلان نیروی دریایی و یاد شهدای عزیز و گرانقدر دریایی گرامی داشته شود.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 218625
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *