• 99/07/09 - 10:12
  • 103
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
برای نخستین بار؛

دوره‌های آموزشی بخش ادبی جشنواره بین‌المللی سیمرغ مجازی برگزار می‌شود

جشنواره بین‌المللی سیمرغ، دوره عمومی بخش ادبی را در قالب چهار دوره با عناوین داستان کوتاه، شعر طنز، شعر کلاسیک و شعر نوبه صورت مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش وبدا، این دوره‌ها در قالب کارگاه‌های آموزشی مجازی با حضور اساتید صاحب‌نام کشور از جمله جمال میرصادقی و سیده الهام باقری در رشته داستان کوتاه، اسماعیل امینی در رشته شعر طنز، سعید بیابانکی در رشته شعر کلاسیک و حمیدرضا شکارسری در رشته شعر نو برگزار می‌شود.

هزینه ثبت‌نام در این دوره آموزشی برای دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت رایگان بوده و همچنین برای عموم علاقه‌مندان برای هر رشته ۱۰ هزار تومان است.

علاقمندان می‌توانند تا ۲۲ مهرماه، با ارسال نام و نام خانوادگی، شماره تماس و نام دانشگاه، از طریق ارسال پیام به آی‌دی تلگرام دبیرخانه @Jashnvareh_farhangi  و یا تماس با دبیرخانه دائم جشنواره بین‌المللی سیمرغ به شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۴۶۹۱۶-۱۷ و یا ارسال پیام به شماره واتس‌اپ ۰۹۳۷۳۳۷۷۸۴۰ جهت شرکت در این دوره آموزشی اعلام آمادگی کنند.

با توجه به ظرفیت محدود پذیرش، اولویت ثبت نام با افرادی است که زودتر اقدام نمایند. پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، تاریخ برگزاری دوره از طریق سایت جشنواره اطلاع رسانی خواهد شد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 215509
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *