• 94/09/14 - 16:45
  • 6
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
رييس كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي مطرح کرد:

دکتر هاشمی خواسته 25 سال قبل مقام معظم رهبری را اجرایی کرد/ چشم های بینا خدمات وزارت بهداشت را به دقت می بینند

رييس كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي گفت: 25 سال قبل مقام معظم رهبري فرمودند اگر كسي به بيمارستان مراجعه مي كند جز رنج بيماري نبايد دغدغه ديگري داشته باشد و امروز وزير بهداشت با اجراي طرح تحول نظام سلامت اين امر را محقق كرده كه بدون شک كار بزرگي است.

رييس كميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي گفت: 25 سال قبل مقام معظم رهبري فرمودند اگر كسي به بيمارستان مراجعه مي كند جز رنج بيماري نبايد دغدغه ديگري داشته باشد و امروز وزير بهداشت با اجراي طرح تحول نظام سلامت اين امر را محقق كرده كه بدون شک كار بزرگي است.

به گزارش وبدا  به نقل از شفا آنلاین؛ دکتر حسینعلی شهریاری ضمن اعلام این مطلب گفت: بدون شک دكتر هاشمي وزیربهداشت كارهاي بسيار مثبت و بزرگ وملی انجام داده است. اينكه بيماران در بيمارستان هاي دولتي هزينه اي نپردازند تحول عظيمي در نظام سلامت بوده كه امروزه با تلاش وزير بهداشت شاهد آن هستيم.

وی افزود: قبل از اين طرح ما شاهد مشكلات مردم در بيمارستان هاي دولتي بوديم اما بالاخره يك وزير باجسارت وشهامت پيدا شد كه بعد از 25 سال خواسته مقام معظم رهبري را که همان جلب رضایت حداکثری مردم به خصوص افراد نیازمند وبی بضاعت وکم توان جامعه بود را اجرايي كرد.

اين نماينده مجلس ادامه داد: البته واضح است كه هميشه كارهاي بزرگ خالي از اشكال نيست اما چه خوب است كه اگر مشكلي ديديم به دنبال حل آن باشيم نه اينكه به قصد تخريب به حاشيه سازي بپردازيم.

شهریاری خاطرنشان کرد: گاهي اوقات برخي افراد بنا به دلايلي از جمله مسايل سياسي ، مشكلات شخصي يا جناح بندي ها به مخالفت مي پردازند در حالي كه اگر نقدي وارد است بايد منصفانه باشد.

به گفته وی رفتارهاي مغرضانه دردي از جامعه دوا نمي كند، نقاط قوت و ضعف بايد در كنار هم ديده شود و با مشورت و راهنمايي به دنبال حل مشكلات باشيم چرا كه حاشيه سازي به ضرر مردم خواهد بود.

رييس كميسيون بهداشت افزود: يكي از نكات مثبت دكتر هاشمي صرفنظر ازجایگاه بسیار علمی وتخصصی ایشان، جايگاه ويژه اي است كه در جامعه دارند . ايشان بسياري از مشكلات حوزه بهداشت را حل كرده اند و عزمشان نیز بسیاردلسوزانه بر اين امر استوار است.

رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس خاطرنشان کرد: اميدواريم بقيه دوستان نيز در جهت همدلي حركت كنند چراکه مقام معظم رهبري امسال را سال همدلي و هم زباني اعلام كرده اند. اگر ولايت مدار هستيم و هدفمان حل مشكلات مردم و كشور است بايد هم قدم و هم جهت با ايشان حركت كنيم.

وي در پايان به وزير بهداشت توصيه كرد: با حفظ آرامش و بدون پاسخگويي به حاشيه سازان به كار اصلي خود ادامه دهد چرا كه هدف و خواسته آنها ورود به حاشيه است تا ايشان را از مسير اصلي به بيراهه بكشانند اما وزیر توانمند بهداشت ودرمان باید بدانند که دراجرای این طرح ملی، پشتوانه های قوی مردمی و حاکمیتی دارد و چشمهای بینا،خدمات ایشان وهمکارانشان رابه خوبی وبادقت می بینند./206

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار موقت
  • کد خبر : 136580
کلمات کلیدی