• 1400/02/13 - 09:12
  • 145
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مشاور وزیر بهداشت در امور خیرین در بازدید از بیمارستان آرش:

راه اندازی موسسه خیریه در بیمارستان آرش در اولویت است

مشاور وزیر بهداشت در امور خیرین و سازمانهای مردم نهاد با بیان اینکه راه اندازی موسسه خیریه در بیمارستان آرش در اولویت است، از کادر بهداشت و درمان بیمارستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش وبدا، دکتر  مهرنوش کاوه مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور خیرین و سازمانهای مردم نهاد در نشستی که در بیمارستان آرش با حضور رییس بیمارستان برگزار شد، با بیان اینکه راه اندازی موسسه خیریه در بیمارستان آرش در اولویت است، راهبردهای موثری جهت تامین نیازها با استفاده از کمک خیرین ارائه کرد.

وی از حضور در بیمارستان و آشنایی با خدمات بیمارستان ابراز رضایت کرده و از کادر بیمارستان تقدیر و تشکر کرد.

اهمیت ثبت مؤسسه خیریه مختص بیمارستان آرش

در ادامه نشست دکتر کاشانی رییس بیمارستان جامع بانوان آرش با ارائه گزارشی از خدمات گسترده بیمارستان در امور زنان نظیر خدمات تخصصی و فوق تخصصی ویژه بانوان به جمعیت دو میلیون نفری تحت پوشش و تربیت پزشکان فوق تخصص در این بیمارستان اشاره کرد.

دکتر حائری رییس امور موسسات خیریه سلامت وزارت بهداشت نیز ضمن تأکید بر اهمیت ثبت مؤسسه خیریه مختص بیمارستان، درباره روند ثبت مؤسسات خیریه بیمارستانی توضیحاتی داد.

براساس این گزارش، دکتر رستمیان معاون فرهنگی دانشگاه تاسیس موسسه خیریه بیمارستان و هماهنگی کامل با مسئولین دانشگاه جهت تسهیل و هدایت کمک های خیرین در توسعه کیفی و کمی خدمات در بیمارستان را امری مهم دانست.

افزایش اعتبار، شرط اول جلب اعتماد خیران

همچنین در ادامه دکتر خسروانی مدیر سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه با بیان اینکه خیرین بزرگوارانی بسیار باهوش و سختکوش هستند که اگر به خوبی اولویت ها برایشان تشریح شود و اهمیت خدمات و تجهیزات مورد نیاز برای آنها توضیح داده شود آماده همیاری و مشارکت هستند، افزایش اعتبار را در یک مجموعه شرط اول جلب اعتماد نیک اندیشان دانست.

وی با بیان اینکه اگر مردم ببینند یک مجموعه دارای نیروهای پردغدغه، خالص و متخصص است، آن ها هم اعتماد می کنند و وارد میدان مشارکت می شوند، ابراز امیدواری کرد: با هماهنگی و پیگیری موضوعات مطرح شده با جلب مشارکت های مردمی اولویت های ارائه شده توسط رییس بیمارستان در اسرع وقت تامین شود.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 226983
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *