• 99/08/28 - 08:52
  • 845
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حکم وزیر بهداشت؛

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر منصوب شد/قدردانی از خدمات دکتر امینی فرد

دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در حکمی دکتر کامران کردی را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر کامران کردی
 عضو محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان
 
         باعنایت به سوابق و تجربیات جناب‌عالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر منصوب می شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمائید.
         امید است با اتکال به خداوند منان در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرفراز باشید.
 
قدردانی از خدمات دکتر امینی فرد، رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر
 
وزیر بهداشت، همچنین در پیامی، از خدمات دکتر امینی فرد، رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایراشهر، در دوران تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
 
 متن این پیام به شرح زیر است:
 
جناب آقای محمد مهران امینی فرد
 
خدمتگذاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می فرماید و بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.
 
از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگذاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران در مناصب و جایگاه های دیگر خواستارم.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات ,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 218361
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *