• 99/10/24 - 21:51
  • 311
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین:

طرح شهید سلیمانی جایگاه ایران را در دنیا بالا برد

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، جایگاه و منزلت نظام و حاکمیت جمهوری اسلامی ایران را در دنیا بالا برد و این وضعیت هم باید حفظ شود و هم ارتقا پیدا کند بنابراین نباید اجازه دهیم شرایط آینده، شیرینی اجرای این طرح را تلخ کند.

به گزارش وبدا، سردار محمد حسین سپهر در جلسه شورای ناظرین طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور وزیر بهداشت، معاونین و مدیران ارشد وزارت بهداشت و ناظرین این طرح در سراسر کشور در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، اظهار داشت: مجموعه سازمان های مربوط به سپاه و بسیج در کل کشور، اولویت اولشان مبارزه با کرونا و اجرای طرح شهید سلیمانی با کمک روسای دانشگاه های علوم پزشکی و استانداران است. 
 
وی افزود: باید برای گام های بعدی، استراتژی های متناسب از سوی وزارت بهداشت مشخص و نباید اظهارات متفاوتی از سوی مسئولان مختلف، بیان شود چون مقام معظم رهبری، مبنا و محور کرونا را کارشناسان وزارت بهداشت و وزیر بهداشت می دانند. 
 
جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: در مورد واکسن، موضع وزیر بهداشت بدنبال فرمایشات مقام معظم رهبری، عالمانه و هوشمندانه بود و همه ما باید از این موضع دفاع کنیم. 
 
سردار سپهر تاکید کرد: عادی انگاری خطر بسیار بزرگی برای شرایط کنونی است اما بعضی از تصمیمات مانند بازگشایی مدارس و برخی مراکز دیگر، ممکن است دستاوردهای کشور در زمینه مدیریت بیماری کرونا و زحمات کادر بهداشتی و درمانی را تحت الشعاع قرار دهد./206
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 221698
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *