• 99/04/18 - 10:52
  • 412
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

قدردانی رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور از جامعه سلامت

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم در دیدار با رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور، از روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه مدیریت بیماری کرونا، گزارشی ارائه کرد.

به گزارش وبدا، دکتر محمدرضا قدیر، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم، در دیدار با رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه سراسر کشور، اظهار کرد: روحانیت، نقش ارزنده ای در جامعه داشته و همواره مورد اعتماد مردم و جامعه بوده و هست. در بحران کرونا شاهد بودیم که طلاب و حوزه های علمیه به صورت جهادی به عرصه آمدند و به کادر بهداشت و درمان کمک کردند.

وی گفت: کرونا هنوز تمام نشده و همچنان نیازمند همکاری و همدلی هستیم و امیدواریم که این همدلی تا ریشه کنی کامل ویروس ادامه داشته باشد.

پزشکان و کادر درمان در موضوع کرونا خوش درخشیدند

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن ربانی، رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور نیز بیان کرد: پزشکان و کادر درمان در موضوع کرونا خوش درخشیدند و اقدامات ارزشمندی انجام دادند، تا جاییکه خدمات آنها در دنیا سرآمد شد و به ثبت رسید، گویی دفاع مقدس دیگری اتفاق افتاد.

وی تصریح کرد: در ایام کرونا شاهد بودیم که کادر درمانی با وجود گرمای هوا، لباس های مخصوص را پوشیده و به خدمات رسانی می پرداختند که این اقدامات همانند جهاد است.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 210465

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *