• 99/04/21 - 12:10
  • 298
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مهلت ارسال آثار به جشنواره کشوری خاطره نویسی عهد جانانه تمدید شد

مهلت ارسال آثار در جشنواره کشوری خاطره‌نویسی عهد جانانه تا تا پایان تیرماه تمدید شد.

به گزارش وبدا، پایان تیرماه آخرین مهلت ارسال و ثبت آثار خاطره‌نویسی در جشنواره کشوری دانشجویی "خاطره نویسی عهد جانانه" است. این جشنواره با هدف فرهنگ‌سازی درجهت مقابله با ویروس کرونا، با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و به همت دانشگاه علوم پزشکی اهواز ویژه دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه های سراسر کشور در حال برگزاری است.

تمدید این جشنواره  با توجه به درخواست‌های مکرر برخی متخصصین و کادر سلامت که به علت اشتغال در مراکز درمانی در ایام شیوع کرونا فرصت حضور و ارسال آثار در جشنواره کشوری خاطره نویسی «عهد جانانه» را پیدا نکرده بودند، صورت گرفت.

"خاطرات کادر درمان در مراکز درمانی و بهداشتی"، "خاطرات دانشجویان از فعالیت‌های فرهنگی و جهادی"، "خاطرات دانشجویان در خط مقدم مقابله با کرونا"، "خاطرات کارکنان و دانشجویان نظام سلامت در دوران بیماری" و "خاطرات خانواده کادر درمان در دوران شیوع بیماری" پنج محوری هستند که برای ارسال آثار شرکت‌کنندگان درنظر گرفته شده است. در پایان جشنواره از آثار برگزیده، کتابی نفیس برگرفته از خاطرات ارزشمند متخصصین و دانشجویان و کادر سلامت تدوین و چاپ خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر، دریافت شیوه نامه اجرایی مسابقه، فرم ثبت نام و ارسال آثار به نشانی اینترنتی www.ajums.ac.ir  مراجعه نمایند.

در پایان از آثار برگزیده، کتابی نفیس برگرفته از خاطرات ارزشمند متخصصین و دانشجویان و کادر سلامت تدوین و چاپ خواهد شد./۲۲۴/۲۰۵

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 210576

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *