• 99/03/03 - 11:44
  • 1129
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار

دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی پیامی به چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار از دانشجویان برگزیده شاهد و ایثارگر در حوزه علوم پزشکی تقدیر کرد.

 دکتر سعید نمکی,

به گزارش وبدا متن این پیام به این شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

درود می فرستم به روح پرفتوح تمام شهدای گرانقدر دفاع مقدس که در این دفاع از خودآثاری بر جای گذاشتند که با هیچ قلمی نمی‌توان نوشت، با هیچ دوربینی نمی توان به تصویر کشید و با هیچ سخن و زبانی نمی شود بیان کرد.

شهدا درسهای زیادی به تاریخ آموختند که می‌تواند سرلوحه عملکرد همه نسلها قرار گیرد.

بدلیل وسعت و عملکرد آسمانی شهدا نمی توانیم با زبان و بیان و قلم این حماسه بجای ماندنی را به نسلهای آینده محول کنیم. یکی از بازماندگان بی نظیر دفاع مقدس و نسل شهدا علاوه بر ایثارگران و جانبازان، فرزندان و خانواده های صبور این عزیزان می باشند که یادگار شهدا هستند.

 

گفتنی است، چهارمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با تلاش همکارانمان در معاونت آموزشی در حال برگزاری است. با انتخاب داورانی در این جشنواره سعی شده است از بین خانواده معزز جانبازان، ایثارگران و شهدا افرادی را با ویژگیهای خاص برگزینند. این عزیزان از بین 51 هزار نفر افراد معرفی شده از مجموعه دستگاههای آموزشی کشور ، 71 نفر نخبه انتخاب شدند  که توانستند به جایگاههای رفیع علمی این کشور دست یابند.

بنابر این گزارش، به همین مناسبت  از تعداد 15 نفر از این عزیزان که سهم دانشگاههای علوم پزشکی می باشند تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 208577

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *