• 99/06/26 - 10:08
  • 258
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

‌پیام تبریک دکتر کولیوند به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی

دکتر پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در پیامی چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی را تبریک گفت.


به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

با سلام و تحیات
همکاران پرتلاش، گرانقدر و دلسوز سازمان اورژانس کشور، ضمن سپاس و قدردانی از شما عزیزان سپیدپوش که این روزها در خط مقدم مبارزه با ویرس منحوس کرونا مجدانه تلاش می نمایید که متاسفانه جمعی از همکارانمان در سازمان اورژانس کشور در این مبارزه مهم جان خود را اهدا کردند و به درجه والا شهادت نائل شدند، برخود میبالیم که همکارانمان با توشه گرفتن از دین مبین اسلام ، عِرق ملّی و حس نوع دوستی در سودای تأمین سلامت انسانها همّت خویش را به کار گرفته و مجدانه تلاش می نمایند.

سپاس خداوند مهربان را به خاطر داشتن نعمات بسیار، خصوصا نعمت نظام مقدس جمهوری اسلامی، در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری فرزانه و مقتدرمان به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد تاسیس اورژانس ۱۱۵ به تکریم و تمجید اراده های استواری برمیخیزیم که وجودشان برای سلامت جامعه نعمت الهی و برکات خدمتشان برای همیشه در یاد مردم مهربان و قدرشناس ماندگار خواهد ماند.

نیک می دانیم حرفه سخت و طاقت فرسای فوریتهای پزشکی در خط مقدم حوزه سلامت، فعالیتی جهادگرانه و پرسنل ۱۱۵ آگاهانه و بی منت وارد این میدان شده و در این راه حتی از بذل جان خود نیز دریغ نکردند. بی شک تلاش صادقانه، عشق ورزی به انسان ها و بهره مندی از علم و مهارت از سرمایه های ارزشمند یک تکنسین فوریتهای پزشکی است که با سرشت نیکو و نیت پاک، تمام هم و غم خود را در راستای نجات جان و کاهش آلام مردم به کار می گیرد.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خالصانه و بدون انتظار همکاران همیشه بیدار و تلاشگر سازمان اورژانس کشور، فرارسیدن بیست و ششم شهریور، روز فوریت های پزشکی را تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال برای شما سلامتی و توفیق روز افزون در خدمت به هم نوعان نیازمند را مسئلت می نمایم.

دکتر پیرحسین کولیوند

رئیس سازمان اورژانس کشور

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 214692

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *