• 99/07/03 - 09:09
  • 740
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت خبر داد:

استقبال کم نظیر از بخش مدافعان سلامت جشنواره فیلم مقاومت

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از برگزاری بخش مدافعان سلامت شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و استقبال کم نظیر هنرمندان داخلی و خارجی از این جشنواره خبر داد.

 
 
دکتر کیانوش جهانپور در گفتگو با خبرنگار وبدا، اظهار داشت: بخش سلامت شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت با یاد شهدای عزیز مدافع سلامت و با مشارکت و حمایت وزارت بهداشت کار خود را از اول مهرماه آغاز کرد و در این بخش بیش از یک هزار و 400 اثر هنری از 120 کشور جهان واصل شده است که پس از نمایش و اعلام نظر هیات داوران، آثار برگزیده  در بخش های فیلم داستانی، مستند، انیمیشن و نماهنگ در آیین اختتامیه یک شنبه شب 6 مهر ماه با حضور وزرای بهداشت و فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. 
 
وی افزود: آثار رسیده به بخش مدافعان سلامت جشنواره فیلم مقاومت از نظر تطبیق موضوعی و احراز کیفیت ابتدا توسط هیات انتخاب بخش مدافعان سلامت ارزیابی شده و آثار مورد پذیرش به بخش مسابقه جشنواره راه یافتند. 
 
مشاور دبیر جشنواره سینمای مقاومت تنوع در پرداخت موضوعی و ثبت وقایع و حقایق مجاهدت ها و تلاش های مدافعان سلامت، پزشکان، پرستاران، کارشناسان بهداشت و پیراپزشکی و کارکنان  خدمات ی در مقابله با بلای ویروس منحوس کرونا در آثار راه یافته به بخش مدافعان سلامت را یکی از ویژگی های بارز آثار این بخش و این دوره جشنواره دانست.
 
دکتر جهانپور خاطرنشان کرد: مشارکت هنرمندان جوان، رسانه ها و خبرنگاران، نهادها و موسسات عمومی و خصوصی و خیریه در ثبت و انتشار حماسه مدافعان سلامت و همدلی مومنانه آحاد مردم از خیرین تا روحانیون و هنرمندان در اقصی نقاط کشور از نکات قابل توجه و قابل تقدیر این بخش و این دوره از جشنواره به شمار می رود. 
 
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در پایان تاکید کرد: آثار راه یافته به مسابقه بخش مدافعان سلامت جشنواره فیلم مقاومت روزانه از یکم تا ششم مهرماه در شبکه های تلویزیونی مستند و الجزیره و همچنین روی پلتفرم نمافیلم به نشان www.namafilm.ir به نمایش عمومی در می آید./206
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 215097
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *