• 99/09/03 - 09:08
  • 404
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون هماهنگ کننده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران خبر داد:

افزایش مشارکت بیمارستان های وابسته به نیروهای مسلح، تامین اجتماعی، نهادها وبخش خصوصی در بستری بیماران کرونایی

معاون هماهنگ کننده ستاد مقابله با بیماری کرونا درتهران با بیان اینکه در یک ماه اخیر ۱۸ درصد بستری بیماران کرونایی در استان تهران مربوط به بیمارستان های تحت مالکیت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است، به تشریح سهم مشارکت سایر سازمان ها و نهادهای مختلف در بستری بیماران کرونایی استان تهران پرداخت.

به گزارش وبدا، اسماعیل توحیدلو با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۶۲۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان تهران بستری هستند، از افزایش سهم بیمارستان های نیروهای مسلح، بخش خصوصی، نهادی و تامین اجتماعی در ماه های اخیر به ویژه در آبان ماه در بستری بیماران کرونایی استان تهران خبر داد.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد بیماران کرونایی استان تهران که در یک ماه گذشته بستری شده اند در بیمارستان های تحت مالکیت سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، بهشتی و ایران بستری هستند، گفت: از این میزان ۱۸ درصد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ۳۲ درصد آن مربوط به دو دانشگاه دیگر است.

معاون هماهنگ کننده ستاد مقابله با بیماری کرونا در تهران سهم بیمارستان های خصوصی را در بستری بیماران کرونایی در یک ماه اخیر ۱۷ درصد، بیمارستان های نیروهای مسلح را ۱۶ درصد، بیمارستان های تامین اجتماعی را ۸ درصد و بیمارستان های نهادی مانند بیمارستان های بانک ملی، دانشگاه آزاد، وزارت نفت و دادگستری را حدود ۹ درصد عنوان کرد.

توحیدلو در پایان یادآور شد: با گذشت زمان سهم بیمارستان های نیروهای مسلح،  بخش خصوصی و نهادی در امر بستری کردن بیماران کرونایی افزایش یافته و این افزایش مشارکت قابل قدردانی است.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار کرونا ویروس,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 218622
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *