• 99/11/07 - 12:24
  • 247
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
رییس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت خبر داد؛

ثبت نام ورزشکاران ۴۹ دانشگاه علوم پزشکی در مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان وزارت بهداشت

رییس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شطرنج‌بازان ۴۹ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی ثبت نام کردند.

 
 
به گزارش وبدا، بنا بر اعلام اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت، ورزشکاران ۴۹  دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی برای حضور در رقابت‌های شطرنج آنلاین دانشجویان دختر و پسر وزارت بهداشت ثبت نام کرده‌اند. این ورزشکاران با ورود در سامانه ثبت نام، نسبت به اخذ آی دی کارت مسابقات اقدام کردند.
 
مهدی مقدم منش با تایید این خبر اظهار داشت: ۲۵۱ ورزشکار در این مسابقات به صورت مجازی شرکت خواهند کرد که از این تعداد ۱۱۳ نفر دانشجوی دختر و مابقی دانشجویان پسر علوم پزشکی هستند.
 
وی گفت: زمان برگزاری رقابتهای شطرنج آنلاین قهرمانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی اعلام شد. بر این اساس مسابقات شطرنج دختران در روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه برگزار می‌شود و شروع مسابقات ۱۰ صبح است.
 
رییس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت افزود: همچنین مسابقات شطرنج پسران به صورت آنلاین در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۵ و ۶ اسفند ماه برگزار خواهد شد که زمان برگزاری این مسابقات نیز از ساعت ۱۰ صبح است.
 
مقدم منش خاطرنشان کرد:  نماینده هر دانشگاه علوم پزشکی (کاپیتان یا مربی) می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۲۴ بهمن ماه  با ارسال یک پیام حاوی نام و نام خانوادگی خود و نام دانشگاه مربوطه به شماره ۰۹۱۲۵۹۹۳۷۸۳ (آقای پویان هنری سرپرست فنی مسابقات) در نرم افزار واتس آپ(whatsApp)، آمادگی خود را برای حضور اعلام کند .نماینده تمامی تیم‌ها می‌بایست پیغام فوق را ارسال کرده و از دریافت پاسخ آن و عضویت در گروه اطلاع رسانی مسابقات اطمینان حاصل نمایند.
 
وی افزود: بعد از ارسال لینک عضویت در مسابقه به حساب کاربری تمامی بازیکنان در پایگاه اینترنتی lichess ، لینک جدول مسابقات نیز در گروه اطلاع رسانی (موضوع بند فوق ) قرار خواهد گرفت. نماینده همه تیم‌ها موظف به کسب اطمینان از عضو شدن تمامی بازیکنان خود در جدول‌های مسابقات هستند و مسؤولیت عدم عضویت بازیکنان در جدول مسابقات تنها به عهده نماینده هر دانشگاه خواهد بود.
 
لازم به ذکر است، دانشگاه‌ها می‌توانند در صورت داشتن هرگونه سؤوال  و یا جهت هماهنگی بیشتر با شماره تلفن ۸۱۴۵۵۱۶۶ سرکار خانم حبیب‌لو و یا تلفن همراه ۰۹۱۲۵۹۹۳۷۸۳ جناب آقای هنری سرپرست فنی مسابقات تماس حاصل کنند.
 
گفتنی است، قوانین و مقررات فنی مسابقات قهرمانی شطرنج آنلاین، در پایگاه خبری مفدا جهت اطلاع شرکت‌کنندگان و عوامل فنی تیم‌ها به زودی منتشر می‌شود.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 222292
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *