• 99/04/11 - 14:10
  • 123
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با محوریت موضوعی«هجرت تمدن ساز امام رضا(ع)»؛

سومین اجلاسیه سراسری فعالان مهدوی برگزار می‌شود

بزرگترین رویداد راهبردی مهدویت با عنوان «سومین اجلاسیه سراسری فعالان مهدوی» با رویکرد ترویج گفتمان مهدویت انقلابی و سازماندهی و تقویت موسسات و فعالان مهدوی با محوریت موضوعی«هجرت تمدن ساز امام رضا(ع) از مدینه به خراسان؛ زمینه ساز ظهور» برگزار می‌شود.

به گزارش وبدا، بزرگترین رویداد راهبردی مهدویت کشور با عنوان سومین اجلاسیه سراسری فعالان مهدوی با رویکرد ترویج گفتمان مهدویت انقلابی و سازماندهی و تقویت موسسات و فعالان مهدوی با محوریت موضوعی" هجرت تمدن ساز امام رضا(ع) از مدینه به خراسان؛ زمینه ساز ظهور" درتاریخ ۲۵ تا ۲۷ تیرماه جاری در جوار حرم علی ابن موسی الرضا(ع) در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

در این نشست دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، حجت‌الاسلام مصطفی رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه  و امام جمعه مشهد، حجت الاسلام کاظم صدیقی خطیب جمعه تهران، محمد حسین حسینی یکتا از راویان دوران دفاع مقدس و... دعوت به حضور شده‌اند.

بر اساس اعلام مسئولان برگزاری این همایش با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا، این نشست با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی و با هماهنگی و نامه نگاری با دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ستاد قابله با کرونای استان خراسان رضوی و آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیلک کنند.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 210178
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *