• 99/05/12 - 13:42
  • 646
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل خبر داد:

پلمپ دانشگاه پزشکی مدرن ایرانی و کلینیک درمانی احیاء در بابل، گتاب و بندپی شرقی

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل از پلمپ دانشگاه پزشکی مدرن ایرانی و کلینیک درمانی احیاء در بابل، گتاب و بندپی شرقی توسط کارشناسان معاونت درمان خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر سید مصطفی قاسم زاده  با بیان اینکه فرد ۳۰ ساله‌ای با جعل لقب پروفسور با تاسیس دانشگاه و کلینیک پزشکی غیر مجاز در شهرهای بابل، گتاب و بندپی شرقی، و جذب دانشجو در دانشگاه و دریافت هزینه کلان  از مردم در کلینیک غیرمجاز اقدام می کرد، بیان داشت:  این شخص با ادعاهای واهی مبنی بر درمان بیماریهای صعب العلاج مبالغ هنگفتی از بیماران اخذ می کرد.
وی گفت: کارشناسان اداره نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل، با هماهنگی دادستان عمومی و انقلاب بابل و دادگاه ویژه مربوطه در استان، محل کار این فرد مداخله گر در امور پزشکی را پلمب و پرونده را  جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال کردند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل تصریح کرد:  ضمن تاکید بر عزم جدی دانشگاه علوم پزشکی بابل بر برخورد با افراد غیرمجاز در حوزه‌  پزشکی و  دندانپزشکی، پوست و زیبایی و طب سنتی از مردم خواست تا فریب تبلیغات غیرواقعی و اغواکننده‌ در این حوزه‌ها را نخورند و در صورت مشاهده چنین مواردی بلافاصله با معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل و یا با سامانه 190 اطاع رسانی نمایند.108

  • گروه خبری : آخرین اخبار,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 212448
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *