• 99/09/02 - 11:46
  • 245
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
رییس دانشگاه علوم پزشکی مجازی خبر داد:

مجازی سازی دروس نظری دکتری حرفه ای دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی مجازی

دانشگاه علوم پزشکی مجازی به دنبال تصمیمات گرفته شده در شورای عالی آموزش مجازی و در راستای تحقق عدالت آموزشی برای کلیه دانشجویان گروه علوم پزشکی کشور اقدام به مجازی سازی دروس این رشته ها با همکاری دبیرخانه های مربوطه کرده است.

 
به گزارش وبدا، دکتر سید ناصر استاد رییس دانشگاه علوم پزشکی مجازی و دبیر شورای عالی آموزش مجازی، برنامه این  دانشگاه برای مجازی سازی دروس رشته های گروه علوم پزشکی و ارائه رایگان آن بر روی سامانه موکس کشوری آرمان برای دانشجویان سراسر کشور را تشریح کرد.
 
دکتر استاد گفت: یکی از اقدامات این دانشگاه که با همکاری دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی انجام شده، کلیه دروس رشته دندانپزشکی عمومی توسط بیش از 250 متخصص از دانشگاه های کشور و انجمن های علمی مربوطه، در استودیوهای صدابرداری دانشگاه ضبط شده و در واحد تولید محتوای الکترونیکی معاونت زیرساخت این دانشگاه به محتوای الکترونیکی استاندارد تبدیل شده است. 
 
وی افزود: تولید محتوای الکترونیکی از هر ساعت صدای ضبط شده، مستلزم 4 تا 5 ساعت کار تخصصی در واحد تولید محتواست. بیش از 80 درصد از تولید این محتواها که در زمینه های پریودونتیکس، ارتودنسی، پاتولوژی، بیماری های دهان، بیماری های کودکان، رادیولوژی، اندودونتیکس، جراحی دهان و فک و صورت، دندانپزشکی ترمیمی و پروتز است، پایان یافته و بقیه کار نیز در حال انجام است.
 
به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی مجازی این محتواها بر روی سامانه موکس کشوری آرمان به صورت رایگان ارائه می شود.
 
دکتر استاد ارائه بیش از 750 عنوان از 70 درس از دیگر رشته های گروه علوم پزشکی را از دیگر اقدامات دانشگاه علوم پزشکی مجازی نام برد که در حال بارگذاری بر روی آرمان است
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 218562
کلمات کلیدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *