• 99/10/24 - 17:49
  • 292
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

100 شهید مدافع سلامت در فهرست مصادیق شهدای خدمت

در نشست کمیته ملی تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت که با حضور اعضای این کمیته برگزار شد، پرونده 41 شهید خدمت مدافع سلامت دیگر تایید شد و تعداد پرونده های نهایی تا کنون به 100 شهید خدمت مدافع سلامت رسید.

به گزارش وبدا، دکتر سید کامل تقوی نژاد در این نشست که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، اظهار داشت: اولین جلسه کمیته ملی  12 شهریور ماه امسال برگزار و به تنظیم و تصویب دستورالعمل نحوه تشکیل پرونده بررسی مدارک شهدای خدمت و آیین نامه اختصاصی آن منجر شد.
 
وی افزود: امروز ششمین جلسه کمیته ملی تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت برگزار می شود و تا کنون دبیرخانه این کمیته بیش از 10 جلسه چندین ساعته را برگزار و در این جلسات، پرونده های واصله از دانشگاه ها را به طور مفصل بررسی کرده است. 
 
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت یادآور شد: تا کنون 249 پرونده به کمیته ملی واصل شده که 59 پرونده در جلسات گذشته، تایید شده بود و امروز نیز 41 پرونده مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین 149 پرونده نیز برای بررسی های بیشتر و رفع نقص مدارک به دانشگاه ها عودت داده شده است. 
 
گفتنی است در این جلسه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس سازمان اداری و استخدامی کشور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه، مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت و سایر اعضای دبیرخانه این کمیته حضور داشتند.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 221693

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *