• 99/05/16 - 18:34
  • 704
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

16 مرداد99/ سیر صعودی همه گیری کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هم اکنون 180 بیمار مشکوک و قطعی كرونايي در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 80 بيمار كرونايي قطعي بوده و 14 بیمار در بخش هاي ويژه تحت درمان هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هم اکنون 180 بیمار مشکوک و قطعی  كرونايي در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 80 بيمار كرونايي قطعي بوده و 14 بیمار در بخش هاي ويژه تحت درمان هستند.
 
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر پرویز يزدان‌پناه ابراز داشت:  امروز نیز جواب 232 نمونه را از آزمایشگاه دریافت نمودیم که بيشترين موارد مثبت مربوط به بويراحمد( ٥٠ درصد)، كهگيلويه، لنده، گچساران و بهمئی بود.
 
وی ادامه داد: از مجموع مبتلایان به کووید 19 در کهگیلویه و بویراحمد 2946 نفر بهبود یافته گزارش شده است.
 
دکتر یزدان پناه تصریح کرد: اگر می‌خواهیم کرونا نگیریم باید سه اصل استفاده از ماسک، شستشو دست‌ها و فاصله فیزیکی را رعایت کنیم.
 
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ماسک بزنید و دیگران را به ماسک زدن تشويق کنید، خاطرنشان کرد: فاصله‌ها را رعایت کنید و حتی الامکان در جاهای شلوغ‌ و خطرناک حتی با ماسک نیز حضور پیدا نکنید و به طور جد از سفر کردن و پذیرفتن مهمان در تعطیلات پیش رو خود داری نمایید.
  • گروه خبری : ياسوج
  • کد خبر : 212707
کلمات کلیدی