• 97/03/07 - 10:52
  • 31
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

انتصاب دبیر شورای فرهنگ سلامت وزارت بهداشت

معاون اجتماعی وزارت بهداشت در حکمی، دکتر شهرام رفیعی فر را به عنوان مشاور و دبیر شورای فرهنگ سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سیدمحمدهادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این حکم  تصریح کرده است:  سلامت همگانی و مشارکت اجتماعی در عرصه سلامت و برداشتن گام‌های استوار در این عرصه، نیازمند فرهنگ‌سازی و پرداختن به جوانب اجتماعی آن از راه‌های علمی، اندیشیده و شناخته‌شده ارتباط جمعی، فرهنگی و هنری است. به همین منظور شورای فرهنگ سلامت نیز با حضور افراد ذی‌ربط در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صاحب‌نظران شکل گرفت و تاکنون توانسته است تصمیم‌ها، خدمات و پیشنهادهای قابل توجهی در این عرصه ارائه کند.

متن این حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر شهرام رفیعی‌فر

سلامت همگانی و مشارکت اجتماعی در عرصه سلامت و برداشتن گام‌های استوار در این عرصه، نیازمند فرهنگ‌سازی و پرداختن به جوانب اجتماعی آن از راه‌های علمی، اندیشیده و شناخته‌شده ارتباط جمعی، فرهنگی و هنری است. شورای فرهنگ سلامت نیز به همین منظور با حضور افراد ذی‌ربط در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و صاحب‌نظران شکل گرفت و تاکنون توانسته است تصمیم‌ها، خدمات و پیشنهادهای قابل توجهی در این عرصه ارائه کند.
نظر به دانش، تجر به‌ها، پیشینه و سوابق ارزشمند و مرتبط جنابعالی در حوزه‌های فرهنگ و سلامت ، و عضویت شما در این شورا از ابتدای تاسیس تاکنون و آگاهی و آشنایی با ساز و کار، چارچوب، دستاوردها و اهداف آن، به عنوان مشاور و دبیر شورای فرهنگ سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می‌شوید.
امید که با پشتکار و تلاش بیش از پیش خود در کنار نیازسنجی، برنامه‌ریزی و آسیب‌شناسی کارهای انجام‌شده و پایش کارهای در دست اقدام و ارائه پیشنهادهای مناسب در رابطه با امور محوله، شاهد شکوفایی و ارتقای مناسب شورای فرهنگ سلامت به منظور تاثیرگذاری هر چه بیشتر در فضای عمومی و جامعه شریف ایران اسلامی در راستای طرح تحول نظام سلامت با رویکرد اجتماعی شدن سلامت و دستیابی به سلامت همگانی و عدالت در سلامت باشیم.

                                                                                                                       سید محمدهادي ايازي
                                                                                                                           معاون اجتماعی

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات
  • کد خبر : 177248
کلمات کلیدی