• 98/05/16 - 12:54
  • 100
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دو انتصاب در سازمان غذا و دارودکتر محمدرضا شانه ساز، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در احکامی جداگانه؛ فرزانه یزدانی را به عنوان سرپرست معاونت توسعه، مدیریت و منابع انسانی و دکتر حسن ابوالقاسم گرجی را نیز به عنوان مشاورخود در امور پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این احکام به شرح زیر است:

سرکار خانم  فرزانه یزدانی

نظر به تجارب ارزشمند و تعهد سرکار عالی به موجب این ابلاغ بعنوان "سرپرست معاونت توسعه، مدیریت و منابع انسانی" منصوب می گردید.
امید است ضمن استفاده از ظرفیتهای انسانی و منابع موجود در درون و بیرون از وزارت متبوع و در سایه توجهات الهی و با عنایت به سیاستهای اعتدال محور دولت تدبیر و امید در سالی که مزین به شعار رونق تولید می باشد در انجام وظایف خطیر مربوطه موفق و موید باشید.


جناب آقای دکتر حسن ابوالقاسم گرجی

نظر به تجارب ارزشمند و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان مشاور" اینجانب در امور پشتیبانی و توسعه مدیریت منصوب می گردید.
امید است در سایه توجهات الهی و با عنایت به سیاستهای اعتدال محور دولت تدبیر و امید در سالی که مزین به شعار رونق تولید می باشد، با استفاده از ظرفیتهای انسانی و منابع موجود در درون و بیرون از وزارت متبوع، در راستای تحقق اهداف کلان سازمان موفق و موید باشید.

  • گروه خبری : انتصابات
  • کد خبر : 193871
کلمات کلیدی