• 97/02/11 - 14:29
  • 31
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با حکم وزیر بهداشت؛

رئیس نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ منصوب شد

 

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی  دکتر محمدرضا فراهانی را به عنوان  رئیس نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ منصوب کرد.

 

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر محمدرضا فراهانی

معاون محترم فرهنگی و دانشجویی

 

فرهنگ به عنوان مهمترین عنصر هویت بخش یک ملت از طریق بازخوانی، ترویج و تبلیغ ارزش‌های آن استمرار می‌یابد و هر میزان که سرمایه فرهنگی یک جامعه بیشتر باشد امید، نشاط و موفقیت در آن ملت بیشتر هویدا خواهد گشت.

فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی به عنوان یک ظرفیت عظیم، بستری مناسب برای رشد و تعالی جامعه به ویژه در دانشگاه‌ها فراهم آورده است و ترویج، توسعه و بهره گیری از این ظرفیت در میان دانشجویان زمینه شکوفایی افراد را در پی خواهد داشت چرا که به حق توسعه فرهنگی زیر ساخت توسعه در تمامی ابعاد زندگی بشری است. خوشبختانه طی چند سال گذشته و با برگزاری جشنواره فرهنگی فضایی مملو از امید، نشاط و پویایی در دانشگاه‌ها بوجود آمده است که این مهم در کنار رشد کمی و کیفی آثار و گسترش سطح جشنواره در ابعاد ملی و بین‌المللی اعتبار ویژه‌ای به این رویداد بخشیده است .

با عنایت به برگزاری موفق این جشنواره فرهنگی، طی چند سال گذشته و تاثیرگذاری شایسته این رویداد بر فضای فرهنگی دانشگاه‌ها، به موجب این ابلاغ جنابعالی را به عنوان "رئیس نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ" منصوب می‌نمایم. امید است با استعانت از پروردگار متعال، براساس تجربیات ارزشمند گذشته و با بهره‌مندی از توانمندی‌ها و بسترهای فرهنگی موجود جامعه دانشگاهی کشور، نهمین دوره این جشنواره بعنوان بزرگترین رویداد فرهنگی و هنری دانشگاههای کشور به نحو شایسته و مطلوب برگزار شود.

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات ,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 176263
کلمات کلیدی