• 98/03/11 - 12:16
  • 75
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت منصوب شد

سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی رحمت ا... پاکدل را به عنوان رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری این وزارت منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای رحمت ا... پاکدل

نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رییس مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید.
با توجه به اهمیت و جایگاه مرکز توسعه انتظار می رود هماهنگی های لازم به منظور همسو سازی سیاستها، راهبردها و برنامه های آن مرکز با اهداف و برنامه های کلان کشوری و وزارت متبوع در چارچوب اسناد بالادستی از جمله بیانیه گام دوم انقلاب، برنامه های مقام عالی وزارت و طرح تحول سلامت بعمل آمده و در زمینه چابک سازی امور، اصلاح ساختار و تشکیلات وزارتخانه، توسعه و اجرای نظام های نوین مدیریتی و اجرایی و استقرار و نهادینه سازی نظام مدیریت عملکرد و اصلاح نظام اداری گامهای موثری برداشته شود.

    امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران معاونت توسعه و همچنین سایر معاونتها و دستگاههای تابعه وزارت بهداشت در پیشبرد امور محوله موفق و موید باشید .
از کلیه مدیران و کارشناسان و همکاران محترم در این حوزه انتظار دارم در جهت کمک به جنابعالی برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

 

جهت دریافت رزومه اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات ,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 191096
کلمات کلیدی