• 97/03/12 - 20:36
  • 49
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
با حکم وزیر بهداشت؛

رییس موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران منصوب شد/ تقدیر از خدمات دکتر مجدزاده

وزیر بهداشت در حکمی دکتر اکبر فتوحی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را برای مدت دو سال به عنوان رییس موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر اکبر فتوحی

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتي، درماني تهران

نظر به سوابق، تجربیات علمی و اجرایی جناب عالی و به استناد ماده 6 اساسنامه مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران و پیشنهاد شماره 318/ص/97 مورخ 1397/03/06 رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتي، درماني تهران به مدت دو سال به عنوان رئيس مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.

امید است در دست یابی به اهداف پیش بینی شده در ماده 3 اساسنامه مؤسسه، با بهره گیری از توان بالقوه ای که در مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه ها و دانشكده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کشور و مؤسسات تحقیقاتی و سازمان های مرتبط وجود دارد، فعالیت مؤسسه را به عنوان پشتوانه علمی و تحقیقاتی برای توسعه و تعالی سلامت در افق 20 ساله کشور، اهداف برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران و نقشه جامع علمی کشور تداوم بخشیده و ارتقاء دهید.

انتظار مي رود مؤسسه با تقويت ساختار و توان علمي خود و همكاري با مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و دانشگاه ها، دانشكده هاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني كشور اقدامات عملي و عيني در زمينه استقرار برنامه ديده باني سلامت كشور، ارزيابي برنامه تحول سلامت و بسترسازي تحقيقات كاربردي در راستاي نيازهاي نظام سلامت انجام دهد.

اميد است با اتكال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران، در انجام شایسته وظایف با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

 

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از دکتر سید رضا مجدزاده رییس سابق موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوی اسلامی ایران تقدیر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

برادر گرامي جناب آقای دکتر سیدرضا مجدزاده

خدمت گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزيده خویش عطا می فرماید. لذا بدين وسيله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدي مسئوليت ریاست مؤسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تشکر و قدردانی مي نمایم.

اميد است همواره به عنوان يكي از نيروهاي ارزشمند در نظام سلامت موفق و پيروز باشيد.

 

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات ,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 177479
کلمات کلیدی