• 98/05/15 - 14:08
  • 113
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رییس چهاردهمین المپياد ورزشی دانشجویان دختر منصوب شدطی حکمی از سوی دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر سیما سادات لاری به عنوان رییس چهاردهمین المپياد ورزشی دانشجویان دختر منصوب شد.

به گزارش وبدا، دکتر نمکی، وزیر بهداشت، در این حکم  بر تلاش در راستای توسعه ورزش در سطح دانشگاه‌ها تاکید کرده است.

متن این حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر سیما سادات لاری
معاون محترم فرهنگی و دانشجویی


ورزش یکی از ارکان اصلی زندگی فردی و اجتماعی انسان و عامل اساسی سلامت جسم و افزایش امید به زندگی و تأمین نشاط و شادابی به ویژه در نسل جوان و دانشجویان و با تأثیرات گسترده در کاهش آسیب‌های اجتماعی به شمار می‌آید. جامعه ورزشکار جامعه‌ای پرتلاش و با نشاط و زنده خواهد بود و جامعه دانشجویی ما امروز به این نشاط و طراوت نیازمند است. بدون تردید تلاش در راستای توسعه ورزش در سطح دانشگاه‌ها جزء وظایف اصلی همه دست‌اندرکاران امور دانشجویان در دانشگاه‌هاست.  نظر به تعهد و تجربيات ارزشمند سرکارعالی به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس چهاردهمین المپياد ورزشی دانشجویان دختر » منصوب مي‌شويد.
اميد است با استعانت از ایزد منان و رعايت جوانب شرعي و قانوني با پيش بيني برنامه‌هاي مناسب و بهره‌گيري از نيروهاي كارآمد، متعهد و متخصص و با نظارت كامل و دقيق بر كليه امور، در برگزاری این رخداد بزرگ ورزشی دانشجویی  موفق و مؤيد باشيد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات ,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 193840
کلمات کلیدی