• 98/07/28 - 14:45
  • 58
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حکم وزیر بهداشت؛

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب شد/ قدردانی از خدمات دکتر دارابی

طی حکمی از سوی دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پرشکی، دکتر سید محمدحسین بحرینی طوسی  به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد منصوب شد. 

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سید محمدحسین بحرینی طوسی  

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد

با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد منصوب می شوید تا با اتکال به خداوند متعال و استفاده از تجربیات ارزنده خود در جهت تعالی کلیه امور دانشگاه اهتمام نمائید .

امید است به یاری پروردگار در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر محمدرضا دارابی درطول دوران تصدی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد تقدیر کرد .

متن این پیام  به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدرضا دارابی

با سلام؛

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را درخدمتگزاری به نظام اسلامی ومردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه های دیگر خواستارم.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات ,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 196236
کلمات کلیدی