• 98/04/25 - 10:52
  • 51
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، عضو ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی شد

با حکم رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت به عنوان عضو ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی منصوب شد.

به گزارش وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای سید کامل تقوی نژاد
معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی


در اجرای بخشنامه شماره 618388 مورخ 08/11/98 در خصوص برگزاری جشنواره شهید رجایی در هفته دولت، جناب عالی را به عنوان « عضو ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی» منصوب می نمایم.
شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با هدف نهادینه کردن فرهنگ ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف، توسعه و ترویج فرهنگ خدمت به مردم در نظام اداری، ارتقای کارآمدی، بهره وری، پاسخگویی و شفافیت دستگاه های اجرایی از جمله وظایف اصلی ستاد است.
امید است با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی کامل و همکاری تمامی وزراء، معاونان رئیس جمهور و مدیران ارشد دولت در تحقق اهداف یاد شده، موفق و موید باشید.

گفتنی است ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی با مسئولیت رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و با عضویت معاونان این سازمان، برخی از مسئولان دستگاه های اجرایی و صاحب نظران مدیریتی و اداری تشکیل شده است.
از وظایف ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی، انتخاب حداکثر سه دستگاه از بین وزارتخانه ها و سازمان های مستقل زیر نظر رییس جمهور سه دستگاه از بین سازمان ها، موسسات و شرکت های دولتی که بالاترین امتیاز یا بیشترین میزان رشد امتیاز را نسبت به سال گذشته در مجموع دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی کسب نمایند؛ انتخاب دو دستگاه که بالاترین امتیاز و یا بیشترین  رشد امتیاز را در شاخص های عمومی و همچنین دو دستگاه در شاخص های اختصاصی، انتخاب دستگاه های اجرایی کشور در محورهای خاص از قبیل توسعه دولت الکترونیک، اقتصاد مقاومتی، اشتغال و سرمایه گذاری و برگزاری مراسم ملی جشنواره شهید رجایی با حضور رییس جمهور به منظور تقدیر از برگزیدگان است.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,انتصابات ,اخبار اختصاصی
  • کد خبر : 193012
کلمات کلیدی