• 98/04/25 - 07:52
  • 15
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

بازدید آقای دکتر عبادی فر رئیس مرکز توسعه و هماهنگی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه و مراکز تحقیقاتی وابسته

در این بازدید که با همراهی دکتر کلوندی معاون تحقیقات و فناوری و دکتر کفاشیان مدیر پژوهش دانشگاه صورت گرفت، امکانات موجود مراکز تحقیقاتی مورد بررسی قرار گرفتند.

 دکتر عبادی فر ضمن بیان این مسئله که قطعا مشکلاتی در حوزه پژوهش  بدلیل تنگناهای مالی بودجه ای وجود دارد، لیکن با وجود این مشکلات و بضاعت پائین دانشگاه علوم پزشکی ایلام در حوزه زیرساختهای پژوهش،رتبه دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بین دانشگاههای همتراز را مطلوب ارزیابی نموده و همچنین با راه اندازی آزمایشگاه جامع تحقیقات در دانشگاه موافقت نموده و قول مساعد دادند که حتما در این راستا کمک‌های مالی از طرف وزارتخانه تخصیص داده شود.
 همچنین ایشان نظر مساعد خود را در خصوص صدور مجوز قطعی مرکز تحقیقات زیست فناوری و گیاهان داروئی را اعلام نموده و قول مساعد دادند که با توجه به مشکلات استان در بحث اسیبهای روانی اجتماعی، حتما برای سال آینده ردیف بودجه ای مستقل هم برای مرکز تحقیقات آسیبهای روانی اجتماعی دانشگاه هم منظور شود.
در پایان بازدید ایشان بهمراه معاون تحقیقات و فناوری،معاون آموزشی ،مدیر پژوهش و روسای مراکز تحقیقاتی با حضور در محل دفتر  رئیس دانشگاه با ایشان دیدار داشته و به بیان نقطه نظرات خود در مورد حوزه پژوهش پرداخته و رضایت خود را از اقدامات مجموعه همکاران این معاونت اعلام داشتند.
در این دیدار دکتر کریمیان سرپرست  دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم خواستار توجه بیش از پیش معاونت تحقیقات و فناوری وزارت به حوزه پژوهشی دانشگاه شدند.
در پایان معاون آموزشی دانشگاه و روسای مراکز تحقیقاتی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,ايلام
  • کد خبر : 193003
کلمات کلیدی