• 97/12/11 - 08:34
  • 4
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

جلسه ارزشیابی عملکرد شش ماهه اول ۹۷ شبکه‌های بهداشت و درمان استان ایلام برگزار شد

با حضور رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی و مدیران شبکه های بهداشت و درمان استان، جلسه‌ ارزشیابی عملکرد ۶ ماهه اول سال ۹۷ این شبکه ها در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

 به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از خدمات معاونت بهداشت و مدیرفنی مرکز بهداشت استان و مدیران شبکه های بهداشت و درمان اظهار کرد: هدف همه ما در دانشگاه تلاش برای خدمت هرچه بهتر به مردم شریف استان است.

 

 دکتر کریم همتی ادامه داد: قطعاً در عرصه خدمات دهی به مردم نقاط ضعف و نارسایی هایی وجود دارد که لازم است با تلاش و دلسوزی و داشتن برنامه ریزی مناسب در جهت رفع این مشکلات گام برداریم.

 

 وی افزود: خوشبختانه جایگاه بهداشت در سطح استان نسبت به گذشته ارتقا محسوسی پیدا کرده که نشانگر عزم و تلاش همکاران حوزه بهداشت در سراسر استان است.

 

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: خدمت مطلوب باید از محیطی‌ترین مناطق استان از جمله خانه های بهداشت روستایی تا مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان‌های شهرستان‌ها مورد رضایت مردم باشد.

 

دکتر همتی یادآور شد: ارزشیابی شبکه‌های بهداشتی درمانی در جهت شفافیت و شناخت هرچه بیشتر نواقص و چالش‌ها و تلاش برای رفع آنان است و در قالب این ارزشیابی‌ها و نظارت‌ها؛ معیار خدمت واقعی به مردم مشخص می گردد.

 

 گفتنی است که در ادامه این جلسه نیز معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از توجه ویژه رئیس دانشگاه به حوزه بهداشت؛ به تشریح اهداف و نتایج عملکرد شش ماهه اول سال ۹۷ شبکه‌های بهداشت درمان سطح استان پرداخت.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,ايلام
  • کد خبر : 187483
کلمات کلیدی