• 97/10/26 - 09:21
  • 8
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

کار بهترین پزشکان و جراحان بدون وجود پرستاران بی نتیجه می ماند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: کار بهترین پزشکان و جراحان بدون حضور و وجود پرستاران بی نتیجه و ابتر خواهد ماند.

به گزارش خبرنگار وب دا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر هاشمی در مراسم گرامیداشت روز پرستار در دانشگاه علوم پزشکی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار اظهار داشت: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و در راس آنان جناب آقای دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه با تلاش شبانه روزی خود برای اعتلای نام دانشگاه و رفع مشکلات و نارسایی ها تلاش می کنند که قابل تقدیر است.

 

وی ضمن تقدیر از بانیان این مراسم ابراز داشت: مقام معظم رهبری وظیفه و رسالت پرستاران را حتی از کار در معدن سخت تر عنوان نموده اند که نشانگر سختی کار این قشر و اهمیت رسالت آنان است.

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام خواستار هم‌افزایی بخش‌های مختلف دانشگاه در پیگیری مطالبات پرستاران شد و اظهار کرد: مجموعه دانشگاه در این زمینه فعالیت‌های مثبتی را انجام داده که امیدواریم به ثمر بنشیند.

 

وی در خاتمه سخنان خود یادآور شد: امنیت جامعه در حوزه سلامت اگر بنا است تامین شود باید حق و حقوق پرستاران به صورت کامل در قوانین، آیین نامه ها و مقررات مربوطه در عمل تحقق یابد و لحاظ گردد.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,ايلام
  • کد خبر : 185830
کلمات کلیدی