• 98/04/18 - 08:23
  • 10
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی با محوریت پیگیری دستورات جلسات قبل و برنامه ریزی ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زائرین با حضور سرپرست دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی، مدیران شبکه ها و روسای بیمارستان های تابعه در محل سالن کنفرانس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ایلام برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار کرد: اربعین حسینی بزرگترین تجمع انسانی بشری است که در آن نمایشی از عظمت و اقتدار اسلام و جهان تشیع رقم می‌خورد.

دکتر محمد کریمیان افزود: دانشگاه علوم پزشکی ایلام در عرصه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی سابقه‌ای چندساله در اربعین حسینی دارد و از هم اکنون در حال پیش بینی های مورد نظر در رابطه با پرسنل مورد نیاز، امکانات و تجهیزات و ملزومات پزشکی و دارویی است.

وی با بیان اینکه تشکیل اینگونه جلسات ما را به سوی رفع چالشها و مشکلات پیش از آغاز تردد زائران هدایت می کند، خاطرنشان کرد: قطعاً این کمیته در دانشگاه در جهت آمادگی کامل و بررسی نقاط ضعف و قوت به صورت مستمر و مکرر برگزار می‌شود و چالش هایی که از اربعین های سالیان اخیر وجود داشته، مورد بررسی قرار می‌گیرد و تصمیماتی نیز در جهت رفع آنان در این جلسات اتخاذ می گردد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام ابراز امیدواری کرد با هماهنگی مسئولان کشوری و استانی و همراهی مردم شریف استان امسال شاهد مدیریت بهتر و منظم تر کنگره عظیم اربعین در استان باشیم.

دکتر کریمیان همچنین در خاتمه سخنان خود از اجرای مطلوب و شایسته طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در سطح استان توسط همکاران و دست اندرکاران آن تقدیر نمود.

دکتر علیمرادی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان ایلام نیز در ادامه این جلسه ضمن قرائت دستور کار جلسه به بیان گزارشی از  مصوبات، تصمیمات و اقدامات انجام شده در جلسات اخیر کمیته بهداشت و درمان اربعین دانشگاه پرداخت.

گفتنی است که در ادامه این جلسه معاونین توسعه، بهداشتی، غذاودارو، تحقیقات و فناوری، فرهنگی و دانشجویی و همچنین مدیران حراست، بازرسی، درمان، رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایلام، مدیران شبکه ها و روسای بیمارستان ها و سایر سایر اعضا مشکلات و چالش های پیش رو را اعلام و برنامه عملیاتی حوزه خود را نیز گزارش دادند.

  • گروه خبری : اخبار دانشگاه ها,ايلام
  • کد خبر : 192736
کلمات کلیدی