• 98/04/03 - 10:29
  • 76
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

اجرای کمپین ملی فشار خون با دو هزار پرستار داوطلب

 
 
معاون درمان دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از اجرای کمپین ملی فشار خون در حوزه درمان دانشگاه با حضور دو هزار پرستار داوطلب خبر داد. 
 
به گزارش وبدا، دکتر محمد حاجی جعفری گفت: این کمپین در 24 پایگاه ثابت مشتمل بر بیمارستان های دولتی، خصوصی، مراکز مامایی خصوصی، کلینیک های دانشگاهی، سپاه، فرهنگیان و درمانگاه های تامین اجتماعی با هدف ترغیب مردم به بررسی سلامت خود، خودمراقبتی و ارتقای سواد سلامت انجام می شود.
 
وی با اشاره به آغاز کمپین پایش ملی فشار خون حوزه درمان از 17خرداد ماه تا 15 تیر ماه 98 افزود: اجرای کمپین کنترل فشار خون با کمک و حضور فعال حدود دو هزار نفر پرستار داوطلب در پایگاه های فوق الذکر و 70 نفر از دانشجویان گروه پرستاری در 2160 شیفت کاری به انجام خواهد رسید. 
 
 دکتر حاجی جعفری تصریح کرد: به منظور دستیابی به این امر مهم، چهار کمیته اجرایی با مدیران پرستاری بیمارستان های دولتی و خصوصی، تامین اجتماعی، دو جلسه شورای پرستاری دانشگاه، کلاس های آموزشی برای دانشجویان پرستاری داوطلب حضور در اجرای برنامه در ستاد دانشگاه و درمان برگزار شده است. 
 
 معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، مشارکت و اهمیت مردم جهت پایش و پیگیری مستمر فشار خون با هدف غربالگری، شناسایی، تشخیص به موقع و درمان موثر، حمایت های بین بخشی و نقش سازمان‌ها و ارگان ها در تحقق یافتن اهداف این طرح را بسیار با اهمیت برشمرد.
  • گروه خبری : آخرین اخبار,فشار خون بالا,ویژه دانشگاه ها
  • کد خبر : 192191
کلمات کلیدی